×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
2. janvāris, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada janvārī

pn

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Mūžīgas dzīvošanas eliksīrs: cilvēces sensenais sapnis par mūžīgu dzīvošanu, iespējams, nemaz nav tik fantastiska lieta – mūsdienu zinātnieki sākuši iet senatnes alķīmiķu pēdās, un ir arī pirmie panākumi.

Uzjautrinošā zinātne: savulaik amerikāņu specdienesti gluži nopietni tērējuši gūzmu nodokļu maksātāju naudas, lai iespētu aprīkot mājdzīvniekus, piemēram, kaķus ar noklausīšanās ierīcēm.

Nākotnes prognozes: lieliskā rakstnieka Artura Klarka un izcilā fizikas zinātnieka Aizeka Ņūtona paustās pasaules attīstības prognozes, no kurām daudzas piepildījušās.

Nikolā Teslas īpašā apziņas mainīšanas tehnika: ģeniālais un vēl joprojām adekvāti nenovērtētais horvātu izcelsmes zinātnieks spēja īpaši mainīt pats savu apziņu, ieejot transā, lai tur pasmeltos vispasaules zinības.

Līgums ar Sātanu: ja gribi bezbēdīgu, nodrošinātu, slavas un atzinības pilnu dzīvi, tad tikai saņemies parakstīt dvēseles pārdošanas līgumu ar Sātanu un – viss tev būs (plikumā ikviens var iepazīties ar Līguma oriģinālo tekstu).

Piramīdas un Stounhendža: izrādās, pirmkārt, Ēģiptes piramīdas nav ne lielākās, ne senākās noslēpumainās būves uz Zemes, otrkārt, daudzviet šādu piramidālo un megalītisko būvējumu ir krietni vien vairāk, tikai ne par visiem tik skaļi runā.

Raganas un raganības: vēl joprojām cilvēku aprobežotībai un māņticībai nav robežu, piemēram, apcerot īpaši ļauno raganu būtību, tās ienīstot un cenšoties iznīcināt uz visiem laikiem.

Vai šī jaunava bija svēta? Un otrādi – vai šī svētā bija jaunava? Varbūt pat tā – vai šāda jaunava vispār bija? Un vēl – varbūt patiesībā viņu nemaz nesadedzināja sārtā, viņa izglābās, sekmīgi apprecējās, laida pasaulē bērnus un vēl ilgi dzīvoja? Žannas d’Arkas dzīvesstāsta versijas.

Dalī un Gala: pāris, par kuru droši var teikt: “kā podiņš ar vāciņu”, un viens bez otra viņi, iespējams, nebūtu tie, kas viņi bija un ir vēl joprojām.

Atmosfēra uzkrāj un izplata slimības: viens no īpašiem šīs planētas noslēpumiem ir pēkšņa un negaidīta slimību un epidēmiju izplatīšanās, par ko, izrādās, tiešā veidā atbildīga atmosfēra, kura viss neizbēgami uzkrājas.

Emigrējušie ungāru ebreji un atombumba: atslepenotie arhīvu dokumenti pauž par īpašu lomu, kāda atombumbas radīšanā piemitusi virknei ungāru izcelsmes ebreju zinātnieku, kuri emigrējuši uz ASV.

Dabas noslēpumi: termītu “sabiedrības” organizācija un šo kukaiņu individuālās spējas ir vairāk nekā fantastiskas – tie ir akli, bet redz faktiski visu.

Pārsteidzošās cilvēka spējas: izdzīvošana izdzīvošanai nepiemērotās situācijās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+