×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
29. jūnijs, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada jūlijā

PN_072014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Žurnāla “Planētas noslēpumi” jūlija numurā:

Jau visā nopietnībā ieplānots ļoti drīz derīgos izrakteņus, tostarp arī cēlmetālus, iegūt uz asteroīdiem, un tas vairs nav pat eksperiments.

Stindzinošā zinātne: vēstures gaitā uzkrājies krietns saraksts ar zinātnieku izgudrojumi, kas rezultātā nogalinājuši savus izgudrotājus.

Nākotnes prognozes: viens no visu laiku noturīgākajiem pareģojumiem ir par cilvēces Zelta Laikmeta iestāšanos, kas turklāt esot jau sācies.

Noslēpumainie Gaujas malas diski: izrādās, pēc mistiskiem noslēpumiem nemaz nav vienmēr jābrauc uz tālām ārzemēm, piemēram, tepat Siguldas apkaimē atrasti noslēpumaini artefakti, kuru līdzinieki bijuši arī Senajā Ēģiptē.

Mīti un patiesība: ir gūzma dažādu šausmu stāstu par nežēlīgākajām sievietēm pasaules vēsturē, piemēram, Eržebetu Batoriju, taču, izrādās tie lielākoties ir tikai ne ar ko neapstiprināti izdomājumi.

Bermudu trijstūrī pazūd tehnika un cilvēki: pirmajos pēckara gados šajā rajonā neizskaidrotos apstākļos pilnībā bez pēdām pazuda pat vesela profesionālu militāro lidotāju vienība kopā ar piecām lidmašīnām.

Kāds ir skats viņpasaulē: ir pietiekami daudz konkrētu cilvēku liecību, kuras snieguši cilvēki pēc klīniskās nāves pārdzīvošanas, un tās patiešām ir interesantas, turklāt, izrādās, tās visas ļoti līdzinās narkotiskā reibuma izraisītajām vīzijām.

Māksla un tās mistiskā iedarbība: ir pietiekami daudz mākslas darbu, ar kuriem saistīti daudzi šausminoši nostāsti par to mīklaino iedarbību uz cilvēkiem un notikumiem.

Argentīniešu Pelrušķīte Eva Perona: no mērķtiecīgas prieka meitas kļūt par ambiciozu valsts “pirmo lēdiju”, turklāt vēl tādu, kuru tauta pielūdz vēl desmitiem gadu pēc nāves – tas nemaz tik daudzām nav izdevies.

Kortnija Lova un Kurts Kobeins: krietni vien psihodēlisks narkomānijā iestigušu rokmūziķu mīlas stāsts un viņu nepārvaramā savstarpējā atkarība.

Mīts par “labajiem amerikāņiem”: atslepenotie dokumenti apliecina, ka pēc Otrā pasaules kara amerikāņu militāristi piesavinājās nacistiskās Vācijas medicīnas zinātnieku šaušalīgākos izgudrojumus, ātri vien tos apguva, pārvērta ieročos, pilnveidoja un faktiski arī mūsdienās turpina tos izmantot pret iedzīvotājiem.

Dabas brīnums: mazliet neparastāks skatījums uz tā dēvētajiem labākajiem cilvēka draugiem – suņiem.

Mežonīgā mūsdienu Amazones cilts: Dienvidamerikas visdziļākajos un patiešām teju vai nepieejamos džungļos mīt cilts, kas ne tikai neatzīst, bet pat nav redzējusi to, ko dēvē par civilizāciju, un tās tradīcija ir apēst sasmalcinātus savu mirušo tuvinieku kaulus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+