×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada martā

PN_03-2014

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNĀKO NUMURU

Zinātnieks piedāvā glābt okeānu: veids gan tāds krietni vien neparasts, proti, tajā vajagot izgāzt vēl vairāk atkritumu.

Uzjautrinošā zinātne: norvēģi izstrādājuši ierīci, kas tulko no “suņu valodas.

Nākotnes prognozes: pārsteidzošo nākotnes attīstības pareģotāju pulkā ir arī amerikāņu fantastikas rakstnieks Aizeks Azimovs un arī daudzi viņa savulaik paustie pareģojumi jau pilnā mērā piepildījušies; bet aptuveni pēc 40 gadiem uz Zemes beigšoties pārtikas krājumi.

Mistika tepat Latvijā: viens no vēstures baisākajiem stāstiem ir leģendas par senatnes mūros dzīviem iemūrētiem cilvēkiem, un tādi, izrādās, savas necilvēciskās mocības izcietuši arī Latvijas mūros. Varbūt vēl tagad viņi tur mokās?

Kāpēc aizsien acis upurim: vēstures precedentos un tostarp arī zinātniskos eksperimentos mūsdienās pierādīts, ka cilvēka skatienā ieslēptais spēks, īpaši pirmsnāves mirkļos, spēj paveikt absolūti neticamas lietas.

Ebreji un turklāt vēl punduri: Otrā pasaules kara laikā fašistu ieslodzīto nometnēs ārsta Jozefa Mengeles jeb Daktera Nāves rīcībā nonāca savā ziņā unikālā ebreju Ovicu ģimene, kas izdzīvoja visas šausmas, faktiski pateicoties tikai savai pundurībai.

Kino uzņemšanas mistērijas un šausmas: daudz kas liecina par to, ka tomēr laikam nevajag pārlieku aizrauties ar zaimošanu, jo ir gūzma šaušalīgu piemēru tam, cik nelāgi šā iemesla dēļ savu dzīvi beiguši daudzi kino aktieri, režisori un viņu tuvinieki.

Mazliet alkatīgā Pelnrušķīte: Žaklīna Kenedija ir ievērojama ne tikai ar to, ka bijusi nogalinātā ASV prezidenta sieva, bet arī ar savu īpašo modes garšu, spēju mīlēt par naudu, būt pieviltai un vienlaikus krāpt pati, bet allaž tomēr saglabājot cilvēcisku seju un prasmi saņemt tuvinieku un pat visas nācijas piedošanu.

Džons Lenons un Joko Ono: kārtējais pārītis no sērijas “viens bez otra”. Gan par vienu, gan otru var teikt – dīvaini jau nu ļoti. Taču nevar arī noliegt, ka tikai abi kopā viņi bija un faktiski vēl joprojām ir kaut kas patiešām īpašs.

Kas vispār ir mūsu planēta: Visuma, Saules sistēmas un tostarp arī planētas Zeme izveidošanās patiesībā ir viens no visu laiku lielākajiem noslēpumiem, tāpēc šajā reizē mazliet par to, kā Zeme izskatās no mūsdienu zinātnes aspekta.

No slepenajiem arhīviem: par nacistu slepeno dienestu savulaik izveidoto bāzi Antarktīdā oficiālie avoti joprojām runā ļoti negribīgi. Varbūt tā tur vēl joprojām ir?

Dabas brīnums: noslēpumainais halo un citas ar saules spožumu saistītās pārsteidzošās dabas parādības.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+