×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.9°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
3. novembris, 2014
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada novembrī (2)

PN_11_vaaks

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Cilvēks un elektrība: Voltas elektriskais stabs, kas faktiski apgrieza kājām gaisā visus iepriekšējos cilvēces priekšstatus par iespējām uzkrāt saražoto elektrību.

Pārsteidzošā zinātne: zinātnieki noformējuši jaunu laika paradigmu, kas ievērojami atšķiras no patlaban pieņemtās izpratnes par laiku.

Pareģojumi par katoļu pāvestiem: izrādās, drīz sagaidāmais kristietības gals paredzēts jau aptuveni pirms tūkstoša gadu, kad sākās pareģojumi par to, ka mūsdienu pāvests būs pēdējais, kurš gozēsies šajā “dieva vietnieka” amatkrēslā.

Mīts par Ledus kauju: fakti liecina, ka patiesībā nekādas leģendārās Ledus kaujas nav bijis, un tāpēc Peipusa ezera dzelmē nav meklējamas arī latvju bāleliņu atliekas.

Svešplanētieši Dropa: izrādās, par atsevišķiem svešplanētiešiem, kuri jau mīt uz Zemes, ir skaidri zināms, tieši no kuras planētas Visumā tie ieradušie.

Citas stounhendžas: leģendārais Stounhendžas megalītiskais krāvums, izrādās, ne tikai nav vienīgā, bet tostarp arī pat ne vecākā tāda veida pārsteidzošā vēstures liecība, kas saglabājusies līdz mūsdienām.

Erotiskie kulti: daudzām pasaules tautām allaž augstā godā bijuši dažādi erotiskie kulti un rituāli, kas turklāt piekopti galvenokārt publiski un masveidā.

Katrīna Mediči: šo vēsturē par īpaši ļaunu indētāju izslavēto no slavenas itāļu dzimtas cēlušos viduslaiku “bargo kundzi” mazāk zina tieši kā Francijas valdītāju, kura, pirmkārt, nodzīvoja pietiekami ilgu mūžu, otrkārt, viņa valdīja ļoti aktīvi un tostarp ne īpaši sekmīgi, un, treškārt, bija arī desmit bērnu māte.

Frīda Kalo un Djego Rivera: īstenas latīņamerikāņu ziepju operas cienīgs meksikāņu mākslinieku skarbās mīlas stāsts tostarp arī ar boļševiku izraidītā Ļeva Trocka piedalīšanos.

Kodolkari uz Zemes senatnē: pētniekiem vairs nav nekāds noslēpums, ka jau sirmā senatnē uz Zemes mitušas pietiekam augstu attīstītas civilizācijas, kas savā starpā izcīnījušas postošus un pašas iznīcinošus kodolkarus.

Hitlera lidojošie šķīvīši: ideja par tā dēvētajiem lidojošajiem šķīvīšiem izauklēta un lielā mērā arī īstenota jau tā dēvētā Trešā reiha laikā, un kopš tā laika cilvēce turpina regulāri sastapties ar NLO.

Mūžīgā jaunība: dabas brīnums, kas pārsteidz arī mūsdienu zinātniekus – cilvēkā, izrādās, tomēr ir ielikts nenovecošanas gēns, tikai vēl jāiemācās to iedarbināt.

Pirokinēze jeb pašaizdegšanās: pilnībā neizprotams un neizskaidrojams fenomens, kad cilvēks pēkšņi un it kā ne no kā aizdegas un zilās liesmās “nosvilst dažās minūtēs” līdz sīkai pelnu čupiņai..

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Žurnāla pieteikuma apraksts liecina par izdomājumu un fantāziju savārstījumu glancētos vākos tautas muļķošanai 🙁

  2. piekasīgā lasītāja Atbildēt

    Biznesa projekts diezgan interesants,citādi nepirktu un nelasītu, bet no suņu murgu pārtiražēšanas nesakarīgos tulkojumos vai kompilējumos, sieviešu paķeršanas (sak, ko var gribēt no stulbā dzimuma), kristiešu zvērību piesaukšanas katrā otrajā materiālā, ASV kā pasaules ļaunuma iemiesojuma piesaukšanas, kā arī pseidonīmu lietošanas (stiliņš, raugi, nodod), Terzena kungam vajadzētu izvairīties.

Draugiem Facebook Twitter Google+