Pasaulē
Tehnoloģijas

“Planētas Noslēpumi” 2014. gada oktobris0

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Cilvēks un kosmoss: mēs par melnajiem caurumiem zinām tomēr gaužām maz, jo, izrādās, par tiem vēl spēcīgāki un baisāki ir tā dēvētie baltie caurumi.

Pārsteidzošā zinātne: savulaik PSRS valdība gluži oficiāli finansēja dīvainus eksperimentus nolūkā sakrustot cilvēku ar pērtiķi.

Nākotnes prognozes: Amerikā ir kāda indiāņu cilts, kurā valda sievietes, turklāt viņu pareģojumos vērīgi ieklausās pat valdība un specdienesti, jo kundzes pareģo pārsteidzoši precīzi.

Spokošanās Rīgas kapos: bez saviem spokiem neiztiek arī lielākie un iecienītākie Rīgas kapi, turklāt tur uzdarbojas arī kaut kas tāds, ko pat grūti iedomāties.

Klaiņājošie kapiņi: vēstures gaitā dažādās pasaules valstīs un dažādos laikos fiksēti vairāk nekā mistiski gadījumi, kad kapavietas patvaļīgi pārvietojas pašu kapsētu ietvaros vai pat ļoti tālu ārpus tām.

Zombijs nāk: izrādās, klasiskais zombijs nav tikai literātu un kinoļaužu izgudrots šaušalīgs tēls, bet gan gluži reāla vūdū maģijas parādība, kas gan realitātē, protams, kādu nieku atšķiras no mākslas tēla.

Tuvinieku nāves tuvošanās sajušana: smalkās pasaules līmenī pietiekami spēcīga ir netveramā pēkšņā cilvēka sajūta par to, ka drīzumā mirs kāds no viņa tuviniekiem, kas ātri vien arī piepildās.

Mihails Bulgakovs: ļoti spēcīga radošā personība, krievu rakstnieks un dramaturgs, daudzu ģeniālu darbi autors (“Meistars un Margarita”, “Suņa sirds”, “Turbinu dienas” u.c.), kura personiskā dzīve bija gan vētraina, gan visnotaļ dramatiska un lielā mērā atkarīga no Staļina gribas.

Stella un Pols Makartniji: tēvs un meita, kuri katrs par sevi ir pietiekami lielas leģendas, lai viņu savstarpējās attiecības dažkārt veidotos ļoti sarežģītās formās.

Atnācēji no Ummo planētas: savulaik daudzu pasaules lielvalstu specdienesti ļoti rūpīgi izmeklēja daudzās iedzīvotāju liecības par noslēpumainiem atnācējiem no kādas tālas, nezināmas planētas.

Hitlera un Staļina tikšanās: vēsturnieki noskaidrojuši, ka, visdrīzāk, asiņainie tirāni savulaik ļoti slepenos apstākļos tomēr ir personīgi satikušies Ukrainas pilsētā Ļvovā.

Dabas brīnums: vairāk nekā pārsteidzošais dzīvnieks pīļknābis, kuram ir vissarežģītākā DNS hromosomu sistēma no visām zināmajām dzīvajām būtnēm.

Rīkstniecība: patiesībā tā dēvēto pazemes āderu atrašana ir ikviena cilvēka spēkos, vajag tikai labi patrenēties.

LA.lv