×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
30. aprīlis, 2015
Drukāt

“Planētas Noslēpumi” 2015. gada maijā

PN_052015

abonet_pogapirkt_poga

APSKATĪT ŽURNĀLA JAUNO NUMURU

Visuma izplešanās: zinātnieki nākuši klajā ar piedāvājumu, kā gluži reāli var konstatēt to, vai Visums patiešām turpina izplesties.

Australopiteka rokasspiediens: mūsu noslēpumainā tālīnā priekšteča rokas forma un uzbūve, izrādās, pastāsta ļoti daudz pārsteidzoša.

Strādāt ir kaitīgi: pētnieki konstatējuši, ka senatnē cilvēku veselība ievērojami pasliktinājās, pārejot no medīšanas un vākšanas uz lauksaimniecību.

Mākslīgie cilvēki: būtībā jau šodien zinātne spēj producēt ģenētiski modificētus cilvēkus, tāpēc itin nemaz nav neiespējami, ka tādi bioroboti jau staigā mūsu vidū.

Gigantiskie astoņkāji: jūru dzīlēs arī mūsdienās mīt neticami liela izmēra un indīgi astoņkāji un kalmāri, kuri bieži vien uzbrūk arī cilvēkiem.

Maugļa fenomens: “Džungļu grāmatas” galvenajam personāžam dabā ir ļoti daudz prototipu, un tie ir cilvēkbērni, kurus izaudzinājuši vilki, lāči, pērtiķi un citi dzīvnieki.

Pārdodam dzimteni: daudzas pasaules valstis, nolūkā uzlabot savu budžetu, nolēmušas pa gabaliņam vien pārdot sev piederošās zemes platības privātīpašniekiem – ciematus un pilsētas, apgabalus un salas.

Maģiskais islāms: musulmaņu reliģiskajās tradīcijās ir ļoti daudz ārpasaulniekiem dīvainu un pārsteidzošu tradīciju.

Sadams Huseins: saistībā ar amerikāņu nogalināto Irākas diktatoru ir daudz šausminošu faktu par viņa dzīves gaitām, gan arī daudz mītu, izdomājumu un melu – gan par viņu, gan ģimenes locekļiem, gan arī it kā fantastiskajiem naudas līdzekļiem.

Ļeņins un Krupskaja: savdabīgs mīlas stāsts, ko “uzrakstījuši” ļoti aukstu un mazjūtīgu dvēseļu īpašnieki, neiztiekot arī bez trešā mīlas intrigu trijstūra elementa.

Kristiešu Inkvizīcijas noziegumi: nespējot cilvēkus citādi pārliecināt par savu murgaino ideju patiesīgumu, kristieši izlējuši gūzmu asiņu, mēģinot citus ar brutālu varu piespiest “domāt pareizi”, un tāds moku instruments viņu rokās bija Inkvizīcija.

Ģeofiziskie ieroči: amerikāņu un citu lielvalstu militāristi jau apguvuši to, kā var apkarot citus, vienkārši uzsūtot neciešamus laika apstākļus.

Agresīvo valstu parādi: iepazīstoties ar faktiem par daudzu tā dēvēto ekonomiski attīstīto valstu ārējām parādsaistībām, kļūst skaidrs, kāpēc tās uzvedas tik agresīvi, proti, to parādi sāk kļūt pārāk lieli, lai tos vispār varētu atdot bez… kara izraisīšanas.

Mariana ieplaka: pasaulē visdziļākās zemūdens vietas fantastiskie noslēpumi.

To visu cilvēks var: kārtējo reizi par neticamām cilvēku izdzīvošanām faktiski neiespējamos apstākļos.

Dzīvnieku intelekts: pētnieki uzskata, ka dzīvniekiem patiešām piemīt intelekts, turklāt tas ir ļoti savdabīgs un sarežģīts.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+