Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu cilpas 2018. gada horoskopā: iespēja iedziļināties sevī 16

Foto: Fotolia

Katru gadu planētas kādā laika periodā veido enerģētiskās cilpas, kas ietekmē cilvēku apziņu. Astroloģijā šo parādību sauc par planētas retrogrādo stāvokli. Šajā laikā cilvēkos rodas vēlme iedziļināties lietu būtībā un sevī, vairāk uzmanības veltīt savai iekšējai pasaulei un vajadzībām.

MERKURS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs trīs reizes.

Merkurs atbild par prasmi un vēlēšanos sarunāties, kārtot dokumentus, ceļot un mācīties. Viss, ko būsim iesākuši un atstājuši nepabeigtu, tagad par sevi atgādinās un prasīs laiku, lai to sakārtotu un pabeigtu.

Tā kā visas reizes Merkurs atradīsies Uguns stihijas zodiaka zīmēs, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs pašpietiekami. Pieaugs vēlme rīkoties uzstājīgāk un agresīvāk.

No 23.03. līdz 15.04. – Auna zīmē
Šajā periodā būs raksturīga pārsteidzīga, neapdomīga rīcība. Jāseko līdzi runātajam, jo būs jāatbild par saviem vārdiem. Izklaidība un agresīva uzvedība var radīt haosu. Lai izvairītos no spriedzes, ieteicams visu laikus pārdomāt un saplānot, nevis paļauties uz citiem. Šajā periodā nav ieteicams pirkt vai pārdot automašīnu.

No 26.07. līdz 19.08. – Lauvas zīmē
Šajā laika posmā aktualizēsies pašcieņas jautājumi. Jāizvairās citiem uzspiest savu viedokli un vēlmes. Cilvēkiem patiks uzsvērt sava paveiktā svarīgumu un to, cik viņi ir neaizstājami. Jācenšas izvairīties no sapulcēm, mītiņiem un diskusijām. Nav ieteicams rīkot reklāmas pasākumus un prezentācijas. Iespējams, būs jāatvainojas par agrāk izrādīto necieņu vai augstprātību.

No 17.11. līdz 01.12. – Strēlnieka zīmē

Novembrī Merkurs būs Uguns stihijas Strēlnieka zīmē. Tas nostiprinās cilvēkos pārliecību par savu taisnību un viedokļa patiesumu. Radīsies vēlme dot padomus citiem neatkarīgi no tā, vai kāds tos prasa. Šajā laikā labāk pavaicāt padomu speciālistam. Var atsākties uz vēlāku laiku atlikti tiesu darbi. Nav ieteicams uzsākt ko jaunu, slēgt līgumus un doties tālākā ceļojumā.

VENERA 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs vienu reizi.

No 10.10. līdz 31.10. – Skorpiona zīmē

Venera Skorpiona zīmē padara spēcīgākas cilvēka vēlmes un kaisli. Atrodoties retrogrādā stāvoklī, tā var uzjundīt pagātnes nepiepildītos sapņus, radīt vēlmi atjaunot izjukušas attiecības vai arī atdarīt tiem, kas sāpinājuši. Šajā laika periodā var atklāties rūpīgi glabāti noslēpumi par sānsoļiem un neuzticību.

No 01.11. līdz 16.11. – Svaru zīmē
Novembrī Venera ieies Svaru zīmē un parādīs lietas, kādas tās ir patiesībā, nevis kā tikušas pasniegtas, lai atstātu labu iespaidu. Veneras atrašanās retrogrādā stāvoklī varētu radīt interesi par sen aizmirstām modes un stila lietām, agrāko gadu mūziku un teātra izrādēm. Šajā laikā nav ieteicams veidot jaunas attiecības, bet vēlams atcerēties un apciemot vecos draugus.

MARSS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs vienu reizi.

No 26.06 līdz 13.08. – Ūdensvīra zīmē

Marsa atrašanās retrogrādā stāvoklī Ūdensvīra zīmē var negatīvi ietekmēt visu, kas saistīts ar elektroniku un interneta vidi. Tas nozīmē, ka visam, kas darbojas ar elektroniskām programmām, jāpievērš pastiprināta uzmanība. It īpaši tas attiecas uz transporta līdzekļiem – mašīnām, vilcieniem un lidmašīnām.

Objektīvi jāizvērtē saņemtā informācija, jo ne visa būs patiesa. No 14.08. līdz 29.08. – Mežāža zīmē Pirms sākt realizēt savus plānus, jāizvērtē, vai tas ir pats svarīgākais, kam veltīt laiku. Marsa atrašanās Mežāža zīmē var radīt ilūziju – lai citi pamanītu un novērtētu, ir jāizdara kas īpašs. Rezultātā savas neapdomības dēļ cilvēks var kļūt par apsmiekla objektu. Nav ieteicams strīdēties ar iestāžu darbiniekiem, jo savu taisnību diez vai izdosies pierādīt.

JUPITERS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs no 08.03. līdz 10.07. Skorpiona zīmē.

Šajā laika periodā pārdomāti jāplāno izdevumi, jo situācija būs visu laiku mainīga, un paredzētie ienākumi kavēsies. Jupitera atrašanās Skorpiona zīmē var atklāt informāciju par naudas izšķērdēšanu, nelikumīgu piesavināšanos un negodīgiem darījumiem. Iespējams, radīsies nopietnas problēmas ar nodokļu sistēmu, jo tuvredzīgi problēmu risinājumi radīs plaša mēroga zaudējumus.

SATURNS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs no 17.04. līdz 07.09. Mežāža zīmē.
Saturna atrašanās retrogrādā stāvoklī Mežāža zīmē radīs bažas par atbildīgos amatos esošo cilvēku kompetenci un spēju tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem. Tā rezultātā iespējamas kārtējās amatpersonu rotācijas un ministru maiņas ne vienā vien ministrijā. Daži, izmantodami situāciju, centīsies parādīt sevi kā aktīvas darboties gribošas un varošas personas, lai iegūtu apkārtējo simpātijas un atbalstu nākamajās vēlēšanās.

URĀNS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs vienu reizi.

No 08.08. līdz 06.11. – Vērša zīmē
Tas var sagādāt ne vienu vien nepatīkamu situāciju, kas skars nekustamos īpašumus un naudas uzkrājumus. Nepārdomāta rīcība no amatpersonu puses var izraisīt protestu vilni no padotajiem. Der atcerēties, ka astroloģijā Urānam piedēvē lielu jaudu un eksplozīvu spēku, tāpēc jebkurai darbībai būs ilgstošas sekas.

Saistītie raksti

NEPTŪNS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs no 18.06. līdz 25.11. Zivju zīmē.
Neptūns atbild par cilvēka apziņas procesiem, kas ļauj skaidrāk ieraudzīt un izprast apkārt notiekošo. Daudzi “noies pagrīdē” un turpinās darbošanos tur. Šajā laikā cilvēki arvien vairāk apjautīs to, kas un kā interesēs notiek, tāpēc meklēs risinājumus, kā atbrīvoties no pleciem uzliktā sloga. Daudzi var ieslīgt depresijā un zaudēt ticību labajam, tāpēc laikus ikdienā jāievieš vairāk patīkamu nodarbju un prieka.

PLŪTONS 2018. gadā retrogrādā stāvoklī būs no 21.04. līdz 01.10. Mežāža zīmē.

Plūtons atbild par nāves un dzimšanas procesiem, tāpēc noārda vecās lietas, lai to vietā varētu veidoties jaunas. Tā kā 2018. gadā Plūtons atradīsies Mežāža zīmē, pasaule šajā laikā var piedzīvot kardinālas pārmaiņas. Sabiedrībā iezīmēsies jauni līderi, veidosies jauni politiski virzieni. Tiks pamanīti un novērtēti progresīvi domājoši cilvēki, kuriem esošā vara neļāva izpausties.

INGUNA BALGALVE, sertificēta astroloģe un numeroloģe

LA.lv