Horoskopi un mistika
Ezoterika

Planētu enerģētiskās cilpas. Kā tās ietekmēs cilvēku apziņu 2019.gadā?0

Foto: shutterstock.com

Arī 2019.gadā planētas veido enerģētiskās cilpas, ko astroloģijā dēvē par planētas atrašanos retrogrādā stāvoklī. Tās ietekmē cilvēku apziņu, radot vēlmi iedziļināties lietu būtībā un savā iekšējā pasaulē. Bieži aktualizējas pagātnes neatrisinātie jautājumi. Atklājas meli vai noklusētais.

Kad planētas ir retrogrādā stāvoklī, cilvēki mēdz noslēgties sevī un nelabprāt runā par to, kas nodarbina viņu prātus, vai arī kļūst īgni un neapmierināti.

Jūlijs būs 2019.gada saspringtākais mēnesis. Lielākā daļa planētu būs retrogrādā  stāvoklī. Kaut ārēji viss liksies mierīgi, cilvēki būs neapmierināti, un pie mazākās provokācijas var rasties nekontrolējams emocionāls izvirdums.

MERKURS

Merkurs 2019.gadā retrogrādā stāvoklī būs vairākas reizes. Merkurs atbild par prasmi un vēlēšanos sarunāties, kārtot dokumentus, ceļot un mācīties. Viss, ko būsim iesākuši un atstājuši nepabeigtu, tagad par sevi atgādinās un prasīs laiku, lai to sakārtotu un pabeigtu.

Merkura retrogrādie stāvokļi pārsvarā iekritīs ūdens stihijas zīmēs (izņēmums no 8.līdz 18.jūlijam – uguns stihijā). Tas nozīmē, ka cilvēki kļūs emocionālāki un atcerēsies gan senus aizvainojumus, gan pārdzīvojumus, un būs neapmierināti ar savu pagātnē izdarīto izvēli.

No 5.līdz 28.martam – Zivju zīmē

Šajā periodā būs grūti koncentrēties un daudz kas aizmirsīsies. Cilvēkiem patiks ļauties apcerei un sapņu ilūzijām. Daudzi vēlamo uzdod par esošo, paši sev sagādājot gan vilšanos, gan ciešanas. Tomēr būs arī labas lietas – cilvēki varēs atklāt savas mākslinieciskās dotības zīmēšanā un veidošanā vai arī izjustāk baudīt ēdienu, mākslu.

No 8.līdz 18.jūlijam – Lauvas zīmē

Šajā periodā aktualizēsies pašcieņas jautājumi. Cilvēkiem patiks uzsvērt sava paveiktā svarīgumu un to, cik viņi ir neaizstājami. Tāpēc jācenšas izvairīties no nepamatotas lielības, dažāda veida sapulcēm, mītiņiem un diskusijām. Nav ieteicams rīkot reklāmas pasākumus. Jādomā līdzi tam, ko saka, jo ar neapdomīgi izteiktu frāzi vai citātu var sevi padarīt par izsmiekla objektu.

No 19.jūlija līdz 1.augustam – Vēža zīmē

Šajā laika posmā pastiprināsies vēlme uzsvērt savu ieguldījumu ģimenes vai kolektīva labā. Šāda attieksme var tikai likt apkārtējiem ieturēt distanci un censties izvairīties no turpmākas saskarsmes un sadarbošanās. Nesakārtotas attiecības ģimenē traucēs pievērsties tiešajiem darba pienākumiem, tāpēc pastāv risks, ka darbā var rasties sarežģījumi.

No 31.oktobra līdz 20.novembrim – Skorpiona zīmē

Novembrī Merkurs būs Skorpiona zīmē. Tas nostiprinās cilvēkos pārliecību par savu taisnību un viedokļa patiesumu. Cilvēki būs daudz tiešāki un arī nesaudzīgāki savos izteicienos, kas var apkārtējos arī aizvainot. Daudzi aizsvilsies dusmās par dzirdēto nepārliecinoties, vai teiktais atbilst patiesībai. Lai sevi pasaudzētu, jācenšas apvaldīt emocijas un neiesaistīties konfliktos.

Laikā no 11.janvāra līdz 5.martam un no 28.marta līdz 9.aprīlim nebūs nevienas planētu cilpas. Tas radīs iekšēja miera un līdzsvara sajūtu. Viss ritēs savu gaitu, un rezultāts būs atkarīgs no pašu izdarītā vai arī nepaveiktā. Labvēlīga situācija jaunu darbu uzsākšanai, stabilitātes veidošanai un nostiprināšanai. Var slēgt līgumus, veikt darījumus un mainīt darbu.

VENĒRA  2019.gadā nebūs retrogrādā stāvoklī

MARSS 2019.gadā nebūs retrogrādā stāvoklī

JUPITERS

2019.gadā retrogrādā stāvoklī būs no 9.aprīļa līdz 12.augustam Strēlnieka zīmē

Šajā laikā pārdomāti jāplāno izdevumi, jo situācija būs mainīga un paredzētie ieņēmumi kavēsies. Jupitera atrašanās Strēlnieka zīmē var atklāt informāciju par nelikumīgu līdzekļu piesavināšanos un negodīgiem darījumiem. Var būt grūtības ar kredītu atmaksu, tāpēc šajā periodā nav ieteicams aizņemties naudu. Kārtojot juridiskus jautājumus un arī dodoties ceļojumā, jābūt īpaši uzmanīgiem, jo var būt problēmas ar dokumentiem un viesnīcu rezervēšanu.

SATURNS

2019.gadā retrogrādā stāvoklī būs no 29.aprīļa līdz 19.septembrim Mežāža zīmē

Saturna atrašanās retrogrādā stāvoklī Mežāža zīmē radīs bažas par atbildīgos amatos esošo cilvēku kompetenci un spēju tikt galā ar uzticētajiem pienākumiem. Cilvēki arvien biežāk paudīs neapmierinātību un norādīs uz dažādu amatpersonu aplam pieņemtiem likumiem, kuru rezultātā tiek traucēts normāls darbs. Šajā periodā jābūt pašdisciplinētiem un jāpieturas pie plāna.

URĀNS

Retrogrādā stāvoklī būs no 2019.gada 12.augusta līdz 2020.gada 11.janvārim Vērša zīmē

Tas var sagādāt ne vienu vien nepatīkamu situāciju, kas skars nekustamos īpašumus un naudas uzkrājumus. Nepārdomāta amatpersonu rīcība var izraisīt padoto protestus. Astroloģijā Urānam piedēvē lielu jaudu un eksplozīvu spēku, tāpēc jebkurai darbībai šajā periodā būs ilgstošas sekas.

NEPTŪNS

2019.gadā retrogrādā stāvoklī būs no 21.jūnija līdz 28.novembrim Zivju zīmē

Neptūns atbild par cilvēka apziņas procesiem, kas ļauj skaidrāk ieraudzīt un izprast apkārt notiekošo. Daudzi noies pagrīdē un turpinās darboties tur. Šajā laikā cilvēki arvien vairāk apjautīs to, kas un kā interesēs notiek, tāpēc meklēs risinājumus, kā atbrīvoties no sloga, kas uzlikts uz viņu pleciem. Šajā periodā iespējams ieslīgt depresijā un zaudēt ticību labajam, tāpēc laikus jāpadomā, kā savu ikdienu padarīt priecīgāku.

PLŪTONS

2019.gadā retrogrādā stāvoklī būs no 23.aprīļa līdz 4.oktobrim Mežāža zīmē

Plūtons atbild par nāves un dzimšanas procesiem, tāpēc transformē un noārda vecās lietas, lai to vietā  veidotos jaunas. 2019.gadā Plūtons atradīsies Mežāža zīmē, tāpēc šajā laikā pasaule var piedzīvot kardinālas pārmaiņas. Sabiedrībā iezīmēsies jauni līderi, veidosies jauni politiski virzieni. Tiks pamanīti un novērtēti progresīvi domājošie cilvēki, kuriem esošā vara neļāva izpausties.

Sagatavots pēc “Latvijas Mediju” tematiskās avīzes “Astroloģija un astronomija. Prognozes 2019”.

 

 

 

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
3 horoskopa zīmju pārstāvji ar ļoti “smagu” enerģētiku: viņi var izpostīt pat sev tuvo cilvēku dzīves
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Rūpējies par attiecībām ar līdzcilvēkiem! Horoskopi 16.jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
1 stunda
OZ
Olafs Zvejnieks
Ekonomika
“Piecelties! Ekonomiskā tiesa nāk!”
49 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
3 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
“Apollo 11”. ASV atceras Mēness uzvaru
1 stunda