Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Auna zvaigznāju 0

Foto – Fotolia

Saule būs Auna zodiaka zvaigznājā. Tas radīs sajūtu, ka beidzot pienācis laiks tā pa īstam rīkoties. Tomēr pavasara vēsmas un vējš galvā nav labākā kombinācija svarīgu lēmumu pieņemšanai, tāpēc, lai viss tiešām izdotos, būs jākoncentrējas uz saviem pienākumiem ar lielu atbildības sajūtu.

Jauns Mēness cikls sākas 28. martā plkst. 5.57.

Pilnmēness 11. aprīlī plkst. 9.08.

Līdz marta beigām Merkurs būs Auna zvaigznājā un veidos spriedzes aspektus, tāpēc mēle var kļūt par lielāko ienaidnieku, nevietā pateiktais pavērsīsies pret pašu. Aprīļa sākumā Merkurs būs Vērša zvaigznājā un no 10. aprīļa līdz 4. maijam veidos kārtējo laika cilpu. No 10. līdz 20. aprīlim Merkurs būs Vērša zvaigznājā. Šajā laikā nāksies kārtot vecas, bet nepabeigtas nekustamā īpašuma, parādu un kredītu lietas. Šajā laikā jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo cilvēki būs izklaidīgāki un ne vienmēr pamanīs apkārt notiekošo.

Venera līdz 16. aprīlim veidos laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī. Līdz 3. aprīlim tā atradīsies Auna zvaigznājā, bet no 4. aprīļa uz kādu brīdi būs Zivju zvaigznājā. 16. aprīlī Venera atgriezīsies ierastajā kustībā. Tas skars cilvēku emocionālo un dvēseles pasauli. Šajā laikā iespējams satikt cilvēkus, kurus ilgi nebūsiet redzējuši, var atklāties noslēpumi partnerattiecībās un starp laulātajiem. 16. aprīlī Venera atgriezīsies ierastajā kustības virzienā un viss pakāpeniski sāks atrisināties.

Marss visu šo laiku būs Vērša zvaigznājā, tāpēc spēja pastāvēt par sevi pakāpeniski uzlabosies un nostabilizēsies. Cilvēki aktīvāk aizstāvēs un cīnīsies par savām vērtībām un atalgojumu. Piemērots laiks teritoriju un īpašumu sakopšanas pasākumiem.

Jupiters joprojām ir Svaru zodiaka zvaigznājā. Tā kā līdz 9. jūnijam Jupiters veido laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots, var būt aizkavēšanās, tāpēc laikus jāpadomā par alternatīviem risinājumiem.

Saistītie raksti

Saturns būs Strēlnieka zvaigznājā. Tāpēc jāseko līdzi savai uzvedībai un manierēm, jo citi to var nepareizi iztulkot. No 5. aprīļa Saturns būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka cilvēki kļūs prasīgāki pret sevi un apkārtējiem.

! No 10. līdz 15. aprīlim ir ļoti slikts laiks jebkuru veidu darījumiem, līgumu slēgšanai, pirkumiem. Līdz 4. maijam cilvēki bieži kļūdīsies, pārdomās un būs aizmāršīgi.

LA.lv