Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, kad Saule Auna zvaigznājā. 20.marts – 20.aprīlis0

Foto Pixabay

No 20. marta līdz 20. aprīlim Saule atradīsies Auna zodiaka zvaigznājā. Astronomiski sākas pavasaris.

Jauns Mēness cikls sākas 17. martā plkst. 15.12. Zivju zīmē.

Pilnmēness būs 31. martā plkst. 15.37.

Jauns Mēness cikls sākas 16. aprīlī plkst. 4.57. Auna zīmē.

Merkurs būs Auna zvaigznājā, un tā ietekmē cilvēki gan vārdos, gan darbos kļūs asāki un tiešāki. No 23. marta līdz 15. aprīlim Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Lielāko daļu veidodams saspringtus aspektus ar citām planētām. Tas izpaudīsies kā neapmierinātība, vēlme uzspiest savu viedokli, nevēlēšanās ieklausīties citu teiktajā. Šajā periodā būs vērojama arī agresīvāka uzvedība uz autoceļiem, tāpēc jābūt modriem un piesardzīgiem. Cilvēki būs arī izklaidīgi un aizmāršīgi, tāpēc uzmanīgi jāpārlasa dokumenti un līgumi, pirms tie tiek parakstīti. Nav ieteicams pirkt vai pārdot transportlīdzekļus, datortehniku un telefonus.

Venēra būs Auna zvaigznājā. Tas ienesīs pirmās pavasara vēsmas, jo gan apģērbā, gan izklaides jomā cilvēkiem gribēsies kaut ko spilgtu, kontrastainu un dinamisku. 31. martā Venēra no Auna zvaigznāja ieies Vērša zvaigznājā, priekšroku dodot kvalitātei. Cilvēki gribēs sev to labāko, un tas attieksies gan uz modes lietām, ēdieniem, gan uz mākslas un kultūras baudīšanas iespējām. Jāatceras, ka dārgāk ne vienmēr nozīmē labāk.

Marss būs Mežāža zvaigznājā. Līdz 4. aprīlim Marss veidos saspringtus aspektus ar citām planētām, tāpēc ieteicams šajā laikā censties izvairīties no konfliktiem un rīcības sakāpinātu emociju iespaidā, jo tas var novest pie zaudējumiem un vēl lielākiem sarežģījumiem. Pieaugs kareivīgums un vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes. Aprīļa otrajā pusē veiksies darbi, kas prasa ātru reakciju un spēku.

Jupiters būs Skorpiona zodiaka zīmes trešajā dekādē retrogradā stāvoklī un līdz 10. aprīlim veidos labvēlīgus aspektus ar planētām. Šajā laika periodā ir ieteicams pabeigt agrāk iesāktos darbus un veikt inventarizāciju gan darbā, gan mājās. Pārējā laikā jārēķinās ar to, ka darbi virzīsies uz priekšu lēnāk, nekā plānots, un arī ieņēmumi var kavēties. Nav ieteicams uzsākt vērienīga apjoma projektus un ņemt kredītus.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – tādējādi joprojām aktuālā tēma būs atbildības uzņemšanos par pieņemtajiem lēmumiem un veiktajiem darbiem. Arvien vairāk cilvēkiem būs jāatlīdzina radītie zaudējumi gan par vārdiem, gan darbiem. Nākotnē attīstīties varēs tie, kas spēj uzņemties atbildību, bet tie, kas pieraduši dzīvot uz citu rēķina, var pazaudēt visu.

 

LA.lv