Horoskopi un mistika
Horoskopi

Jutīsies jauns un spēcīgs!Planētu ietekme, kad Saule atrodas Auna zvaigznājā0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Pexels

Saule caur Auna zodiaka zvaigznāju iet no 20. marta plkst. 23.58 līdz 20. aprīlim plkst.11.55.

No 20. marta līdz 20. aprīlim Saule atradīsies Auna zodiaka zvaigznājā. Pavasaris nevienu nespēj atstāt vienaldzīgu – ikviens atkal jūtas jauns un spēcīgs. Tomēr, lai cik jauni mēs katrs justos savā dvēselē un miesā, ir objektīvi jānovērtē gan savs veselības stāvoklis, gan fiziskā sagatavotība. Šajā periodā pieaugs gan aktivitāte, gan agresivitāte, tāpēc ieteicams sekot principam “lēnāk brauksi, tālāk tiksi”.

Pilnmēness būs 21. martā plkst. 3.43. Jauns Mēness cikls sākas 5. aprīlī plkst. 10.50 Auna zodiaka zvaigznājā.

Merkurs līdz 17. aprīlim būs Zivju zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēkiem grūtāk būs noformulēt savas domas, patiks filozofiski izteikties par dažādām aktualitātēm un ētikas principiem, tāpēc var rasties dažādi pārpratumi. Situācija kļūs vēl sarežģītāka no 5. līdz 28. martam, kad Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Šajā periodā būs grūtāk koncentrēties, daudzas lietas aizmirsīsies un cilvēki kļūs izklaidīgāki, tāpēc šis nav piemērots laiks darījumiem, pirkšanai un pārdošanai, kā arī jaunu līgumu slēgšanai. Iespējami sarežģījumi ar telekomunikācijas un interneta sakariem, tehniku un transporta līdzekļiem.

Gandrīz līdz marta beigām Venera ies caur Ūdensvīra zvaigznāju – klasisko nomainīs avangardiskais. Patiks viss, kas spēj radīt viegluma un brīvības sajūtu. Katrs vēlēsies būt pamanāms un atšķirīgs no citiem, tāpēc uzmanību izpelnīsies autordarbi gan mākslā, gan sadzīves jomās. 26. martā Venera no Auna zvaigznāja pāries uz Vērša zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēkiem būs vēlme ļauties dzīves dažādākajām baudām. Te gan ieteicams atcerēties, ka pārmērības var sabojāt iecerēto rezultātu.

Līdz marta beigām Marss būs Vērša zvaigznājā. Aktuāli kļūs nekustamā īpašuma jautājumi, tirdzniecības paplašināšanas iespējas ārpus valsts robežām, kā arī darījumi ar vērtslietām un akcijām, tomēr, veicot darījumus, jābūt uzmanīgiem, jo pastāv iespēja pieļaut neuzmanības un paviršības kļūdas, kas vēlāk prasīs liekus izdevumus. Katrs vēlēsies saņemt vairāk. 31. martā Marss no Vērša zvaigznāja pāries uz Dvīņu zvaigznāju, tāpēc aprīlī cilvēkiem patiks uzturēties ārpus mājas, apmeklēt pasākumus un doties nelielos izbraukumos.

Jupiters turpinās savu ceļu pa Strēlnieka zīmes trešo trešdaļu, tas nozīmē, ka aktualizēsies jautājumi par kompetences atbilstību ieņemtajam amatam, reliģijas un izglītības atbilstību mūsdienu prasībām un jaunatnes vispusīgu izglītošanu. No 28. marta līdz 9. aprīlim vēl ir labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. No 9. aprīļa līdz pat 12. augustam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas apritē ne viss ies, kā plānots. Iespējama kavēšanās un neparedzēti izdevumi.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemtajā amatā. Šajā periodā iezīmēsies tās jomas, kurās ir zemas kvalitātes vadītāji.

LA.lv