×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
22. maijs, 2016
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zvaigznāju

Foto - Edijs Pālens/LETAFoto - Edijs Pālens/LETA

Saule ies caur Dvīņu zvaigznāju, un tas radīs vēlmi pēc iespējas vairāk uzturēties ārā, svaigā gaisā. Cilvēki baudīs pavasari, apmeklēs kultūras pasākumus un dosies tuvākos vai tālākos braucienos ar dažādiem transporta līdzekļiem, tāpēc ik pa brīdim kāduviet var rasties drūzmēšanās vai sastrēgumi. Var krasi mainīties garastāvoklis vai dienas plāni.

Pilnmēness būs 22. maijā plkst. 0.15 un 20. jūnijā plkst. 14.02.

 

Jauns Mēness cikls sākas 5. jūnijā plkst. 6.00.

 

Līdz 22. maijam Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka grūtāk būs uztvert un izprast informāciju. Tāpēc jācenšas izvairīties no steigas, lai nepieļautu paviršības vai neuzmanības kļūdas. Pēc 22. maija Merkurs atgriezīsies ierastajā kustības virzienā un atradīsies Vērša zodiakā. Tāpēc aktuāli būs naudas un nekustamā īpašuma jautājumi. 13. jūnijā Merkurs pāriet no Vērša zodiaka zvaigznāja uz Dvīņu zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēki interesēsies par dažāda veida autotransporta un lauksaimniecības tehnikas, kā arī sadzīves tehnikas iegādes iespējām.

No 24. maija līdz 17. jūnijam Venēra būs Dvīņu zīmē. Tas nozīmē, ka daudzi gribēs dzīvi uztvert viegli un dažkārt piemirsīs, ka par savas rīcības sekām ir jāuzņemas atbildība. Tāpēc var rasties ne viena vien nepatīkama situācija. 17. jūnijā Venēra pāriet Vēža zodiaka zvaigznājā, uzmanību vēršot uz attiecībām gan ģimenē, gan darbā. Labvēlīgs laiks, lai parūpētos par savas veselības stiprināšanu.

Marss atrodas Strēlnieka zvaigznājā un līdz 29. jūnijam būs retrogradā stāvoklī. Šajā laika posmā, iespējams, nāksies labot pagātnē pieļautās kļūdas. 27. maijā Marss atgriežas Skorpiona zodiakā, kas jau tā ne īpaši vieglo situāciju vēl saasinās, jo gaismā var nākt cītīgi slēpta vai noklusēta informācija un rīcība.

8. maijā Jupiters atgriezās savā ierastajā kustības virzienā Jaunavas zvaigznājā, tas dod spēku un idejas, lai risinātu dažādus sarežģītus jautājumus un pabeigtu ieilgušus darbus.

Saturns joprojām atrodas Strēlnieka zvaigznājā. No 24. marta līdz 14. augustam Saturns būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka atklātībā nāks pagātnē noklusētās vai slēptās lietas, darījumi un negodīga rīcība. Šī informācija kaitēs ne viena vien sabiedrībā pazīstama cilvēka reputācijai.

! No 24. maija līdz 12. jūnijam sabiedrībā būs jūtama spriedze ar tendenci uz agresīvu rīcību.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+