Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kā mūs ietekmēs planētas, Saulei esot Dvīņu zvaigznājā0

Foto – LA.lv

No 21. maija līdz 21. jūnijam Saule būs Dvīņu zodiaka zvaigznājā.

Jauns Mēness cikls sākas 15. maijā plkst. 14.47 Vērša zīmē.

Pilnmēness būs 29. maijā plkst. 17.19.

Jauns Mēness cikls sākas 13. jūnijā plkst. 22.43 Dvīņu zīmē.

Maijā Merkurs ies caur Vērša zvaigznāju, un līdz mēneša beigām būs saspringtos aspektos ar vairākām planētām. Tāpēc jācenšas piedomāt, kā izsakāmies, jo var nonākt ne vienā vien neveiklā situācijā un ar to kaitēt paši sev. 30. maijā Merkurs no Vērša zvaigznāja pāries uz Dvīņu zvaigznāju. Tā ietekmē dzīve kļūs dinamiskāka – daudz kur būs jāpaspēj un aktīvi jāpiedalās notiekošajā, tāpēc, lai izvairītos no haosa un lieka stresa, ieteicams visu plānot laikus.

Maija pirmajā pusē Venera turpinās savu ceļu pa Dvīņu zvaigznāju, radot cilvēkos pozitīvu noskaņojumu ar tendenci jokoties, koķetēt un flirtēt – tas gan būs kā izklaide un nekas vairāk. No 19. maija līdz jūnija vidum Venera ies caur Vēža zvaigznāju, tā ietekmē pastiprināsies vajadzība pēc sapratnes no tuvāko puses un atbalstam – pleca sajūta. Iespējamas iepazīšanās, no kurām var izveidoties ilgstoša draudzība vai attiecības. 14. jūnijā Venera ieies Lauvas zvaigznājā. Tas radīs vēlmi būt pamanītam un novērtētam, tāpēc pavasara romantisko gaisotni nomainīs skaļi un krāšņi pasākumi un ballītes.

Līdz maija vidum Marss būs Mežāža zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki asāk reaģēs uz apkārt notiekošo un spītīgāk turēsies pie saviem principiem. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem un lietojot elektropreces. 16. maijā Marss pāries uz Ūdensvīra zvaigznāju un līdz 3. jūnijam veidos saspringtu aspektu ar Urānu, tas nozīmē, ka pēkšņa un nepārdomāta rīcība var radīt zaudējumus. Dzīve kļūs aktīvāka, un procesi dinamiskāki, tāpēc arī pastāv risks iegūt dažāda veida traumas.

Saistītie raksti

Jupiters joprojām būs Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē retrogradā stāvoklī. Maijā Jupiters veidos saspringtus aspektus ar vairākām planētām, tāpēc, iespējams, nāksies vairākas reizes pārskatīt aktuālos jautājumus un līgumus, pirms tiks pieņemts gala lēmums. Jūnija pirmajā pusē ir labvēlīgs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai. Pārējā laikā jārēķinās ar to, ka darbi virzīsies uz priekšu lēnāk, nekā plānots un arī ieņēmumi var kavēties. Nav ieteicams uzsākt vērienīga apjoma projektus un ņemt kredītus.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – tādējādi joprojām aktuālā tēma būs atbildības uzņemšanās par pieņemtajiem lēmumiem un darbiem. Turpināsies “graudu atsijāšana no pelavām” – atklātībā nonāks ne viena vien negodīga rīcība, nespēja izpildīt uzticētos pienākumus un klaji savtīgas intereses. Ieteicams turēties pie pārbaudītām vērtībām. Līdz 7. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī, tāpēc pastiprināsies tendence “rakt vēl dziļāk” un tādējādi atklāsies ne vieni vien meli.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kā akmens siena: 4 horoskopa zīmju pārstāvji, kas vienmēr izskatās aizkaitināti un sapīkuši
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Apdomā savu rīcību pirms nākas novērst tās sekas! Horoskopi 16. oktobrim
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Garastāvoklis līdzināsies viļņiem jūrā! Horoskopi no 15. līdz 23. oktobrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Sicīlijas gepards un Latvija. Sāk demonstrēt Tomazi di Lampedūzas un Stāmerienas baroneses fon Volfas mīlas stāstu
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Pēcpusdienā gaiss iesils līdz +17 grādiem, dažviet līs
28 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro
19 minūtes
VE
Veselam.lv
Veselam
Asociācija: Kas īsti notiek ar e-cigaretēm? Šokējošie meli no ASV un patiesība par situāciju Latvijā
1 stunda