Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Dvīņu zvaigznāju0

Foto: Fotolia

Saule caur Dvīņu zodiaka zvaigznāju iet no 21. maija plkst. 10.59 līdz 21. jūnijam plkst. 18.54.

No 21. maija līdz 21. jūnijam Saule atradīsies Dvīņu zodiaka zvaigznājā. Šajā periodā cilvēkiem būs sajūta, ka dzīve ir kļuvusi intensīvāka un grūti saprast, kā lai visu paspēj. Jūnija pirmajā pusē, Saulei veidojot saspringtus aspektus ar citām planētām, pieaugs nenoteiktības sajūta, tāpēc būs grūtāk kaut ko plānot ilgākam laika periodam. Šajā laikā uz priekšu jāvirzās solīti pa solītim. Neskaidrības un, iespējams, arī pārmaiņas būs finanšu un banku sfērā.

Pilnmēness būs 19. maijā plkst. 0.11. Jauns Mēness cikls sākas 3. jūnijā plkst. 13.02 Dvīņu zodiaka zvaigznājā.

No 6. līdz 21. maijam Merkurs būs Vērša zvaigznājā. Tā ietekmē steiga norims un mainīsies prioritātes, jo cilvēkus vairāk interesēs peļņas iespējas un konsultācijas, kas saistītas ar stila, modes un veselīga dzīvesveida jautājumiem. No 21. maija līdz 5. jūnijam Merkurs virzīsies caur Dvīņu zvaigznāju. Šajā laikā radīsies ilūzija, ka trūkst laika, lai visu paspētu. Aktuāli būs ar informāciju, kultūras pasākumu un ceļošanas iespējām saistīti jautājumi. 5. jūnijā Merkurs ieies Vēža zvaigznājā un steigu nomainīs interese par iespēju pabūt kopā ar ģimeni.

Maijā un jūnija sākumā Venēra būs Vērša zvaigznājā, tāpēc pastiprināsies alkas pēc dažādām baudām un vēlme gūt prieku. Vieniem tas būs saistīts ar mākslu, citiem – ar gastronomiskiem eksperimentiem, bet vēl citiem – ar vēlmi iegādāties kaut ko jaunu. Jācenšas saglabāt vēsu prātu un mērenību it visā. 9. jūnijā Venēra no Vērša zvaigznāja pāries uz Dvīņu zvaigznāju, tāpēc aktuāls būs brīvais stils gan apģērbā, gan attiecībās.

Marss visu periodu būs Vēža zvaigznājā, tāpēc cilvēki savā rīcībā un domās kļūs savtīgāki, interesēs tikai iespējas, no kurām būs kāds ieguvums. Cilvēki kļūs emocionālāki un dzirdēto uztvers daudz personiskāk nekā agrāk, tā ietekmē var veidoties ne viens vien pārpratums un konfliktsituācija.

Jupiters turpinās savu ceļu pa Strēlnieka zīmi un līdz pat 12. augustam būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas apritē ne viss ies, kā plānots. Iespējama kavēšanās un neparedzēti izdevumi. It īpaši tas būs jūtams no 3. līdz 18. jūnijam, tāpēc nav ieteicams sākt jaunus darbus, iegādāties kaut ko agrāk, pirms rodas pēc tā vajadzība.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajam amatam. Līdz pat 19. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka arvien spilgtāk parādīsies patiesais stāvoklis dažādās valsts pārvaldes un kontrolējošās institūcijās. Būs redzami patiesie ilgtermiņa darbības (arī bezatbildīgas darbības) rezultāti.

LA.lv