×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
26. augusts, 2014
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju


Foto - LETAFoto - LETA

Saule ies caur Jaunavas zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki kļūs izvēlīgāki, vairāk uzmanības veltīs detaļām. Savstarpējo attiecību un komunikāciju jomā lielāku vērību veltīs teiktajam un solītajam. Aktuāli būs arī jautājumi par brīvā laika pavadīšanas iespējām pie dabas.

25. augustā plkst. 17.12 sākas Jauns Mēness cikls

No 15. augusta līdz 2. septembrim Merkurs atradīsies Jaunavas zvaigznājā, tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs sīkumiem, dokumentu noformēšanai un dažādu līgumu sastādīšanai. Rūpīgāk ieklausīsies citu teiktajā.

No 2. septembra Merkurs būs Svaru zvaigznājā. Tas nozīmē, ka modē nāks diplomātija, tāpēc ne viss teiktais atbildīs patiesībai. Aktuāli būs arī savstarpējo attiecību jautājumi. Palielināsies interese par iespējām apmeklēt dažādus mākslas un kultūras pasākumus.

No 12. augusta līdz 5. septembrim Venera būs Lauvas zvaigznājā, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc izsmalcinātām un kvalitatīvām lietām un pakalpojumiem. Cilvēki pieprasīs pienācīgu attieksmi un apkalpošanu.

5. septembrī Venera pāriet uz Jaunavas zvaigznāju. Tas radīs vēlmi pieturēties pie jau pārbaudītām vērtībām. Viss jaunais ir sen aizmirsts vecais. Cilvēki uz lietām raudzīsies no praktiskā pielietojuma iespējām – mazāk uz dizainu un reklāmu.

Marss būs Skorpiona zvaigznājā, tas var uzjundīt patriotiskās jūtas un radīt spriedzi starp atšķirīgi domājošiem cilvēkiem. Lai novērstu spriedzi, centieties izvairīties no liekvārdības un sava viedokļa paušanas, ja jums to nevaicā.

14. septembrī Marss pāriet uz Strēlnieka zvaigznāju. Tas radīs iekšēju svarīguma sajūtu un vēlmi palepoties ar dzīvē sasniegto. Lai izvairītos no pašapmāna, vērtējiet cilvēkus pēc paveiktā, nevis pēc teiktā.

Jupiters joprojām būs Lauvas zvaigznājā. Tas radīs labas peļņas iespējas cilvēkiem, kuri nebaidās riskēt un ieviest ko jaunu savā biznesā. Pastiprināsies konkurentu cīņas par vadošajiem amatiem.

Saturns savā ierastajā kustībā turpina ceļu pa Skorpiona zvaigznāju. Tāpēc cilvēki lielāku vērību veltīs savai drošībai un dzīves pamatvērtību noteikšanai. Arvien vairāk tiks apspriests, kā interesēs darbojas likumi. Var saasināties situācija, kad runa būs par pienākumiem un tiesībām.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+