×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju

LETA/afpLETA/afp

Saule ies caur Jaunavas zvaigznāju – tāpēc cilvēki kļūs principiālāki. Pastiprināsies vēlme kontrolēt un ievest kārtību. Augusta beigās sabiedrībā būs jūtama spriedze. Ieteicams brīvo laiku pavadīt dabā vai doties nelielos izbraukumos un ekskursijās – tas mazinās iekšējo sasprindzinājumu un ļaus kaut uz brīdi nedomāt par ikdienas rūpēm.

5. septembrī plkst. 14.36 sākas Jauns Mēness cikls.

No 24. augusta līdz 9. septembrim Merkurs būs Jaunavas zvaigznājā, tas radīs vēlmi pārliecināties, vai vārdi saskan ar darbiem. Būs vērojama valsts kontrolējošo iestāžu un kārtības uzturošo iestāžu darbinieku aktīva darbošanās.

9. septembrī Merkurs pāries uz Svaru zvaigznāju. Cilvēki vairāk uzmanību sāks pievērst estētikas un kultūras jautājumiem, kā arī savstarpējo attiecību kultūrai.

Līdz 11. septembrim Venera būs Svaru zvaigznājā. Tas radīs vēlmi vairāk padomāt par apģērba izvēli un sava stila veidošanu. Būs interese par kultūras pasākumiem.

No 11. septembra Venera atradīsies Skorpiona zvaigznājā, tāpēc virmos kaislības. Iespējams, nāksies risināt pagātnē iestrēgušos vai noklusētos jautājumus.

28. augustā Marss pāriet uz Lauvas zvaigznāju. Tā ietekmē cilvēkos būs vērojama agresīva uzvedība un vēlme pierādīt savu taisnību. Augusta beigās jācenšas izvairīties no provokatīvas rīcības un uzvedības. Sabiedrībā būs jūtama spriedze.

Arī šajā periodā Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs savai finansiālajai drošībai tagad un nākotnē. Darījumiem un līgumu slēgšanai labvēlīgs laiks ir septembra vidū.

Arī šajā laika periodā Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā, turklāt septembra pirmajā pusē veidojot spriedzes aspektu ar Marsu. Tas nozīmē, ka cilvēki nevēlēsies meklēt kompromisus vai sadarboties, bet būs principiāli.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+