Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju 0

Foto – Shutterstock

Līdz 22. septembrim Saule būs Jaunavas zodiaka zvaigznājā, tāpēc gribēsies visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. No vasaras brīvdienu režīma būs jāatgriežas ikdienas ritmā. Vēl var paspēt doties brīvdienu izbraukumos un uzkrāt patīkamus iespaidus, kur smelt spēkus rudens tumšajā periodā.

Pilnmēness būs 6. septembrī plkst. 10.03

Jauns Mēness cikls sākas 20. septembrī plkst. 8.30.

Merkurs veidos laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī līdz 31. augustam Jaunavas zvaigznājā, bet līdz 5. septembrim – Lauvas zvaigznājā. Tas nozīmē, ka aktuālas būs ar pašcieņu un reputāciju saistītas tēmas. Šajā laikā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu un slēgt līgumus, jo apstākļi mainīsies un dotos solījumus ne vienmēr būs iespējams izpildīt. Viss, ko uzsāks, būs īslaicīgs. 5. septembrī Merkurs atgriezīsies savā ierastajā kustības virzienā un līdz 10. septembrim būs Lauvas zvaigznājā, tad atkal ieies Jaunavas zvaigznājā. No 10. septembra veiksies darbi, kas prasa precizitāti, akurātumu un pacietību.

No 26. augusta līdz 20. septembrim Venēra būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc katrs vēlēsies būt pamanīts un novērtēts. Tas ir piemērots laiks ballītēm, krāšņiem pasākumiem ar dāvanām un izsmalcinātiem ēdieniem. 20. septembrī Venēra ieies Jaunavas zvaigznājā, tāpēc krāšņās ballītes nomainīs lietišķi pasākumi ar pārdomātu programmu.

Līdz 5. septembrim Marss būs Lauvas zvaigznājā, tas piešķirs kareivīgumu un sava viedokļa aizstāvēšanu, tāpēc jākontrolē sava rīcība un vārdi, jo cilvēkiem būs tendence ātri aizsvilties emociju iespaidā. 5. septembrī Marss pāries uz Jaunavas zvaigznāju, tas atvēsinās sakarsušos prātus un ļaus uz lietām paraudzīties no praktiskā izdevīguma puses. Septembra otrajā pusē nav labvēlīgi apstākļi automašīnu un datortehnikas pirkšanai vai pārdošanai.

Saistītie raksti

Jupiters vēl turpinās ceļu pa Svaru zvaigznāju, būs nelabvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc pirms kā uzsākšanas viss rūpīgi jāpārdomā un jāsaplāno, jo steigā vai pavirši pieņemti lēmumi nesīs zaudējumus.

Līdz 26. augustam Saturns atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc daudziem nāksies maksāt par pagātnē pieļautajām kļūdām. 26. augustā Saturns atgriezīsies ierastajā kustības virzienā un tā ietekmē pastiprināsies interese par likumu atbilstību spējai uzturēt kārtību un drošību. Cilvēki prasīs atbildību no amatpersonām.

LA.lv