Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju1


Foto – Pexels
Foto – Pexels
Foto – Pexels

No 23. augusta līdz 23. septembrim Saule būs Jaunavas zodiaka zvaigznājā.

Pilnmēness būs 26. augustā plkst. 14.56.

Jauns Mēness cikls sākas 9 .septembrī plkst. 21.01 Jaunavas zodiaka zvaigznājā.

Augusta beigās un septembra sākumā Merkurs būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc cilvēkiem gribēsies uzsvērt un izcelt savu veikumu un panākumus. Jācenšas izvairīties no tukšas lielīšanās un sevis slavināšanas vai citu nomelnošanas. 6. septembrī Merkurs no Lauvas zvaigznāja pāries uz Jaunavas zvaigznāju. Tā kā šajā zvaigznājā Merkura enerģija izpaužas ļoti spēcīgi, tas būs jūtams arī cilvēku uzvedībā. Tā ietekmē cilvēkos parādīsies vēlme visu precizēt, iedziļināties detaļās, dažbrīd pat kļūt sīkumainiem un piekasīgiem. Tas var radīt spriedzi attiecībās un novest pie konfliktiem vai skaļākām vārdu apmaiņām.

Līdz 9. septembrim Venera būs Svaru zvaigznājā. Tas aktivizēs cilvēkos estētiskās sajūtas, tāpēc priekšroka tiks dota omulīgām, ar labu gaumi iekārtotām atpūtas vietām un telpām, kur valdīs mierīga un romantiska noskaņa. Arī sirdslietās ir iespējams ne viens vien kaislīgs brīdis vai jauna iepazīšanās. Sākot ar 9. septembri, Venera būs Skorpiona zvaigznājā, kas attiecību jautājumiem piešķirs lielāku kaisles devu, un arī intrigas neizpaliks. Šajā laikā nav ieteicams pieņemt lēmumus emociju uzplūdā.

Marss vēl līdz 29. augustam atradīsies retrogradā stāvoklī, tāpēc būs vēlme izvērtēt esošo situāciju, lai saprastu, kā rīkoties tālāk. No 29. augusta līdz 11. septembrim Marss turpinās savu kustību pa Mežāža zvaigznāju, uzsākot reformas esošajā kārtībā, un 11. septembrī pāries uz Ūdensvīra zvaigznāju. Šajā laikā cilvēkos parādīsies kareivīgs noskaņojums un vēlme panākt savu taisnību, lai ko tas prasītu (pat ja tas radīs zaudējumus), tāpēc jācenšas atturēties no iesaistīšanās konfliktos un strīdos.

Līdz septembra vidum Jupiters joprojām būs Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē. Tāpēc būs vēlme aktīvi un mērķtiecīgi rīkoties. 19. septembrī Jupiters ieies 3. dekādē, radot vēlmi rūpīgāk izvērtēt, vai ieguldītie resursi dod vēlamo rezultātu, kā arī tendenci atbrīvoties no visa, kam neredz nākotni.

Saturns joprojām turpina savu kustību pa Mežāža zīmes pirmo trešdaļu un vēl līdz 7. septembrim būs retrogradā stāvoklī. Tā ietekmē pastiprināsies interese par to, “kā tad tur ir patiesībā”, un tā atklāsies ne vieni vien meli un neprofesionāla rīcība. Skaidri būs redzams gudru un tālejoši domājošu speciālistu trūkums. 7. septembrī Saturns atgriezīsies ierastajā kustības virzienā un tas aktivizēs procesus, kad jauni līderi metīs izaicinājumu pie vadības esošai elitei.

No 7. septembra līdz 5. oktobrim septinera planētām nav retrogrado stāvokļu, tāpēc šis ir labvēlīgs laiks dažādiem darījumiem un jaunu darbu sākšanai.

 

LA.lv