×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
10. septembris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju, cilvēki gribēs pilnvērtīgi izmantot gan laiku, gan iespējas. Vairāk iedziļināsies tajā, ko dara, un lielāku vērību pievērsīs detaļām.

13. septembrī plkst. 9.41 sākas Jauns Mēness cikls.

17. septembrī Merkurs šajā gadā jau trešo reizi ieiet retrogradā stāvoklī, kur atradīsies līdz 9. oktobrim. Tas nozīmē, ka mazināsies koncentrēšanās spējas, cilvēki kļūs izklaidīgāki un aizmāršīgāki, biežāk pieļaus neuzmanības kļūdas.

5. septembrī Venera atgriezās ierastajā kustībā. Cilvēki lielāku vērību pievērsīs savam ārējam izskatam. Būs vēlme veidot savu, no citiem atšķirīgu tēlu un izcelties uz apkārtējo fona.

Marss atrodas Lauvas zīmē, tāpēc cilvēki gribēs darboties ar vērienu. Pieaugs pašpārliecinātība par savām spējām un varēšanu.

Jupiters maina zodiaka zvaigznāju un pāriet uz Jaunavas zīmi. Tā kā Jupiters vienā zodiaka zīmē atrodas veselu gadu, tas iezīmēs tendences darījumu pasaulē uz turpmāko gadu, tāpat arī radīs labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai.

Saturns virzās caur Skorpiona zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk uzticas pārbaudītām vērtībām, jo rūpējas par stabilitāti un meklē uzticamus partnerus sadarbībai.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+