Mobilā versija
+1.4°C
Lūcija, Veldze
Trešdiena, 13. decembris, 2017
10. septembris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saulei ejot caur Jaunavas zvaigznāju, cilvēki gribēs pilnvērtīgi izmantot gan laiku, gan iespējas. Vairāk iedziļināsies tajā, ko dara, un lielāku vērību pievērsīs detaļām.

13. septembrī plkst. 9.41 sākas Jauns Mēness cikls.

17. septembrī Merkurs šajā gadā jau trešo reizi ieiet retrogradā stāvoklī, kur atradīsies līdz 9. oktobrim. Tas nozīmē, ka mazināsies koncentrēšanās spējas, cilvēki kļūs izklaidīgāki un aizmāršīgāki, biežāk pieļaus neuzmanības kļūdas.

5. septembrī Venera atgriezās ierastajā kustībā. Cilvēki lielāku vērību pievērsīs savam ārējam izskatam. Būs vēlme veidot savu, no citiem atšķirīgu tēlu un izcelties uz apkārtējo fona.

Marss atrodas Lauvas zīmē, tāpēc cilvēki gribēs darboties ar vērienu. Pieaugs pašpārliecinātība par savām spējām un varēšanu.

Jupiters maina zodiaka zvaigznāju un pāriet uz Jaunavas zīmi. Tā kā Jupiters vienā zodiaka zīmē atrodas veselu gadu, tas iezīmēs tendences darījumu pasaulē uz turpmāko gadu, tāpat arī radīs labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai.

Saturns virzās caur Skorpiona zvaigznāju, tāpēc cilvēki vairāk uzticas pārbaudītām vērtībām, jo rūpējas par stabilitāti un meklē uzticamus partnerus sadarbībai.

 

Pievienot komentāru

Seno latviešu aizsardzības zīmes. Kā senču spēku izmantot šodien, stāsta Brigita EktermaneDabā ļaunums kā apzināta kaitniecība nepastāv, tas sākas ar cilvēka apzinātu izvēli  – caur skaudību, nenovīdību, greizsirdību. Pastāv trīs veidu aizsardzības līmeņi – fiziskais, astrālais, mentālais. Visvērtīgākā, kas būtu īpaši jāsargā, ir cilvēka dvēsele.
Draugiem Facebook Twitter Google+