Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju0

Foto – Shutterstock

No 23. jūlija līdz 23. augustam Saule būs Lauvas zodiaka zvaigznājā.

Pilnmēness būs 27. jūlijā plkst. 23.20. Naktī no 27. uz 28. jūliju būs pilns Mēness aptumsums, kuru varēs vērot arī Latvijā. Aptumsums būs redzams laika periodā no 27. jūlija plkst. 21.29 līdz 28. jūlija plkst. 1.19. Aptumsuma maksimums būs vērojams 27. jūlijā plkst. 23.22.

Jauns Mēness cikls sākas 11. augustā plkst. 12.58. Lauvas zīmē. Būs daļējs Saules aptumsums. Neliels aptumšojums Saules diska malā būs redzams arī Latvijas ziemeļu daļā ap plkst. 12.20.

No 27. jūlija līdz 11. augustam būs periods starp diviem aptumsumiem. Kā ierasts, šajā laikā cilvēki kļūst emocionālāki un vieglāk pakļaujas spontānai rīcībai emociju uzplūdā. Tāpēc iesaku izvairīties no vietām, kur pulcējas lielas ļaužu masas, un atturēties no iesaistīšanās konfliktsituācijās.

Merkurs visu periodu būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc cilvēkiem gribēsies uzsvērt un izcelt savu veikumu un panākumus. No 26. jūlija līdz 19. augustam Merkurs veidos enerģētisko cilpu, ko sauc par retrogrado stāvokli. Tā ietekmē būs jāatgriežas pie dokumentiem, kuri nav līdz galam sakārtoti vai neprecīzi noformēti, lai novērstu pieļautās kļūdas. Daudz stingrāk tiks vērtēts, kā vārdi sakrīt ar darbiem, un daudziem nāksies skaidrot savas rīcības vai neizdarības iemeslus. Cilvēki savos izteikumos kļūs tiešāki un arī nesaudzīgāki.

Līdz 7. augustam Venēra būs Jaunavas zvaigznājā, līdz ar to cilvēki kļūs izvēlīgāki. Tā kā Venēra veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām, tad cilvēki labprāt izvēlēsies izbaudīt kaut ko jaunu. 7. augustā Venēra ieies Svaru zvaigznājā. Tas aktivizēs cilvēkos estētiskās sajūtas, tāpēc priekšroka tiks dota omulīgām ar labu gaumi iekārtotām atpūtas vietām un telpām, kur valdīs mierīga un romantiska noskaņa.

Marss būs Ūdensvīra zvaigznājā un līdz 13. augustam veidos enerģētisko cilpu jeb atradīsies retrogradā stāvoklī. Tā ietekmē nāksies atgriezties pie iesāktiem darbiem, lai tos novestu līdz galam. 13. augustā, turpinot atrasties retrogradā stāvoklī, Marss atgriezīsies Mežāža zvaigznājā un būs tur līdz pat augusta beigām. Šajā laikā cilvēkos var parādīties kareivīgs noskaņojums un vēlme panākt savu taisnību, lai ko tas prasītu, tāpēc jācenšas atturēties no iesaistīšanās konfliktos un jābūt godīgiem pret sevi un apkārtējiem.

Saistītie raksti

Jupiters joprojām būs Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē. Kaut arī darījumiem ir labvēlīgi apstākļi, tomēr laika posmā no 26. jūlija līdz 19. augustam jābūt uzmanīgiem, parakstot dokumentus un slēdzot līgumus, jo iespējamas neuzmanības vai steigā pieļautas kļūdas, kas var radīt ne tikai sarežģījumus, bet arī zaudējumus.

Saturns turpina savu kustību pa Mežāža zīmes pirmo trešdaļu, tādējādi joprojām aktuālā tēma būs atbildības uzņemšanās par lēmumiem un darbiem. Līdz 7. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī, tāpēc pastiprināsies tendence “rakt vēl dziļāk” un tā atklāsies ne vieni vien meli un neprofesionāla rīcība. Arvien biežāk būs izjūtams gudru un tālejoši domājošu speciālistu trūkums.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena sola negaidītus mirkļus! Horoskopi 21.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Zvaigžņu izvietojums sagādās prieku! Horoskopi no 22. līdz 28. jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
LPA nesteidz atbalstīt apriņķus un “paņem pauzi” līdz augusta vidum
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Policijai vēl nav izdevies notvert advokāta Bērziņa slepkavas
53 minūtes
JL
Juris Lorencs
Pasaulē
Juris Lorencs: Vēlētāji Ukrainā ir “salikuši visas olas vienā grozā”
37 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
1 stunda
LE
LETA/LA.LV
Pasaulē
Pēc atteikšanās no cūkgaļas diviem bērnudārziem Vācijā vajadzīga policijas aizsardzība
16 minūtes