×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. jūlijs, 2014
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju


Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule ies caur Lauvas zvaigznāju – tas pastiprinās cilvēkos personiskā svarīguma sajūtu. Tāpēc jācenšas izvairīties no konfliktiem un vairāk uzmanības veltīt patīkamām nodarbēm un vaļaspriekiem.

27. jūlijā plkst. 1.41 sākas Jauns Mēness cikls

Līdz jūlija beigām Merkurs atradīsies Vēža zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki daudz ko uztvers personiskāk, tāpēc vārdos iezagsies ironija un kritika.

No 1. līdz 15. augustam Merkurs ies caur Lauvas zvaigznāju. Tas radīs cilvēkos drosmi atklāti un tieši paust savu viedokli, kā arī izteikt piezīmes, kas var būt provokatoriskas.

No 15. augusta līdz 2. septembrim Merkurs atradīsies Jaunavas zvaigznājā, tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs sīkumiem un detaļām. Lielāku vērību pievērsīs dokumentu noformēšanai un dažādu līgumu sastādīšanai.

Līdz 12. augustam Venera būs Vēža zvaigznājā. Šā aspekta ietekmē cilvēki ilgosies pēc patiesām vērtībām – cilvēciskām attiecībām, ģimenes siltuma, savstarpējas sapratnes un kopības sajūtas. 12. augustā Venera pāries uz Lauvas zvaigznāju, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc izsmalcinātām un kvalitatīvām lietām un pakalpojumiem. Cilvēki pieprasīs pienācīgu attieksmi un apkalpošanu.

26. jūlijā Marss no Svaru zodiaka zvaigznāja pāriet Skorpiona zvaigznājā, tas var atmodināt patriotiskās jūtas un radīt spriedzi starp atšķirīgi domājošiem cilvēkiem. Visu šo laiku Marss veidos spriedzes aspektu ar Jupiteru, tāpēc jābūt piesardzīgiem, veicot lielākus pirkumus vai slēdzot līgumus, jo sasteigta vai nepārdomāta rīcība var radīt zaudējumus.

Jupiters atradīsies Lauvas zvaigznājā. Cilvēki interesēsies par papildu iespējām nopelnīt un nodrošināt sev cilvēka cienīgu dzīvi. Jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem, dodoties peļņā vai ceļojumā uz citu valsti.

No 21. jūlija Saturns atgriezīsies savā ierastajā kustībā pa Skorpiona zvaigznāju. Tas nozīmē, ka cilvēki lielāku vērību veltīs savai drošībai un dzīves pamatvērtībām. Arvien vairāk tiks apspriests, kā interesēs darbojas likumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+