Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju0

No 23. jūlija līdz 23. augustam Saule atradīsies Vēža zodiaka zvaigznājā. Pakāpeniski pieaugs spriedze, jo Saule atradīsies saspringtos aspektos ar citām planētām, un tas nozīmē, ka nepārdomāta vai sasteigta rīcība var radīt sarežģījumus. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams ieklausīties arī citu cilvēku viedokļos un ievērot vispārpieņemtās kārtības normas.

Pilnmēness būs 17. jūlijā plkst. 11.30. Daļējs Mēness aptumsums Latvijā būs redzams 16. jūlijā no plkst. 23.00 līdz 17. jūlija plkst. 2.00. Jauns Mēness cikls sākas 1. augustā plkst. 6.12 Lauvas zodiaka zvaigznājā.

Merkurs ies pa Lauvas zvaigznāju – uzmanības centrā būs skaļi sarīkojumi un reklāmas pasākumi. No 8. līdz 18. jūlijam Merkurs veidos enerģētisko cilpu, būs retrogradā stāvoklī Lauvas zvaigznājā, tāpēc solījumiem un nākotnes iecerēm nevarēs daudz ticēt. Retrogradajā kustībā Merkurs no 19. jūlija līdz 1. augustam atgriezīsies Vēža zīmē –nāksies kārtot ģimenes un nekustamā īpašuma lietas. 1. augustā Merkurs atgriezīsies ierastajā kustības virzienā – pārpratumi noskaidrosies, pazudušās lietas atradīsies un sarunas iegūs jaunu virzienu. 11. augustā Merkurs ieiet Lauvas zvaigznājā – atkal sarosīsies visi tie, kam ir ko teikt pasaulei.

3. jūlijā Venera ieiet Vēža zvaigznājā, tāpēc būs interese par individuālo stilu gan apģērbā, gan mājas interjerā. Prasības pēc komforta un mājīguma sajūtas it visur, kur uzturēsimies ilgāku laiku. 28. jūlijā Venera no Vēža zvaigznāja pāriet uz Lauvas zvaigznāju, tādējādi pastiprinot vēlmi pēc sava individuālā stila, kas pasvītros gan gaumes sajūtu, gan maciņa biezumu.

2. jūlijā Marss pāriet uz Lauvas zvaigznāju, kur iegūs lielāku spēku. Tā kā šis laiks sakrīt ar periodu starp aptumsumiem, jābūt uzmanīgiem uz autoceļiem un atpūšoties pie ūdens. Nav ieteicams lietot alkoholu un citas apreibinošās vielas. 18. augustā Marss pāries uz Jaunavas zvaigznāju, tas pastiprinās vēlmi piesieties sīkumiem, turklāt daudzi savas kļūdas nepamanīs, jo būs aizņemti ar kļūdu meklēšanu citos.

Saistītie raksti

Jupiters turpinās ceļu pa Strēlnieka zīmi un līdz pat 12. augustam būs retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumos un naudas apritē ne viss ies, kā plānots. Nav ieteicams sākt jaunus darbus, slēgt līgumus, veikt ieguldījumus, lielus pirkumus. Jāpārliecinās par dokumentu derīguma termiņiem.

Saturns turpina kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajam amatam. Līdz pat 19. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī. Arvien spilgtāk parādīsies patiesais stāvoklis dažādās valsts pārvaldes un kontrolējošās institūcijās, patiesie darbības (arī bezatbildīgas darbības) rezultāti.

LA.lv