×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
24. jūlijs, 2017
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Lauvas zvaigznāju. Kas mūs sagaida? (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Līdz 23. augustam Saule būs Lauvas zodiaka zvaigznājā. Šajā laikā cilvēkiem ir svarīgi, lai apkārtējie ar viņiem rēķinās, uzklausa un respektē. Tā kā no 7. līdz 21. augustam ir laiks starp diviem aptumsumiem, tad šajā periodā cilvēku uzvedību noteiks viņu emocionālais stāvoklis. Šo abu faktoru ietekmē iespējamas daudzas spriedzes situācijas ar ne visai adekvātu uzvedību.

Jauns Mēness cikls sākas 23. jūlijā plkst. 12.45.

Pilnmēness būs 7. augustā plkst. 21.11, kad varēs vērot daļēju Mēness aptumsumu. Latvijā redzams aptumsuma maksimums plkst. 21.20 un noslēguma fāze.

Jauns Mēness cikls sākas 21. augustā plkst. 21.30. Pilns Saules aptumsums Latvijā nav redzams.

Līdz 26. jūlijam Merkurs būs Lauvas zvaigznājā, tāpēc cilvēki uzvedīsies skaļāk, bravūrīgāk un izaicinošāk. 26. jūlijā Merkurs pāries uz Jaunavas zvaigznāju, pastiprinot vēlmi ieviest kārtību un visu salikt pa plauktiņiem. No 13. līdz 31. augustam Merkurs veidos laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka var atklāties agrāk pieļautās kļūdas un pagātnes noslēpumi. Šajā laikā nav ieteicams sākt kaut ko jaunu vai slēgt līgumus, jo apstākļi mainīsies un dotos solījumus ne vienmēr būs iespējams izpildīt.

Jūlijā Venēra būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc joprojām būs interese par iespējām baudīt aktīvu kultūras dzīvi un izklaides iespējām. Cilvēki gribēs atpūsties dabā, skaisti un pārdomāti iekārtotās atpūtas vietās. 31. jūlijā Venēra pāries no Dvīņu zvaigznāja uz Vēža zvaigznāju. Tas savukārt aktivizēs vēlmi pēc kopīgiem pasākumiem ģimenes, dzimtas vai tuvu draugu lokā. Svarīgas būs ģimeniskās vērtības un tradīcijas.

Marss būs Lauvas zvaigznājā, tas piešķirs kareivīgumu un aktivizēs sava viedokļa aizstāvēšanu, tāpēc šis nav piemērots laiks, lai sāktu kaut ko jaunu. Jākontrolē sava rīcība un vārdi (it sevišķi laikā starp aptumsumiem), jo cilvēkiem būs tendence ātri aizsvilties emociju iespaidā.

Jupiters visu šo laiku turpinās savu ceļu pa Svaru zodiaka zvaigznāju. Tā kā Jupiters atradīsies nelabvēlīgā enerģētiskā stāvoklī attiecībā pret citām planētām, tas var pastiprināt cilvēku principialitāti virzienā “visu vai neko”. Būs grūti panākt kompromisu.

Saturns vēl joprojām atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki vairāk interesēsies par pārbaudītām vērtībām un savai atpūtai izvēlēsies jau zināmas vietas un pasākumus. Katrs gādās par savām vajadzībām, norobežojoties no citu problēmām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Fufelis visa tā horoskopu padarīšana. Kā Saule var iet cauri zvaigznājam un uz cilvēku rasties kāds iespaids, ja tas zvaigznājs pat viena parseka tuvumā saulei nav bijis.

Draugiem Facebook Twitter Google+