×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.2°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
20. decembris, 2013
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju

mezazis

Kad Saule ies caur Mežāža zvaigznāju, cilvēki vairāk vērtēs, kā vārdi saskan ar darbiem. Nenoteiktība vai vilcināšanās radīs spriedzi. Būs vajadzība pārskatīt esošos likumus un ieviest tajos mūsdienu prasībām un tehnoloģiskajām iespējām piemērotus papildinājumus.

1. janvārī plkst. 13.14 sākas jauns Mēness cikls.

Līdz 11. janvārim Merkurs atradīsies Mežāža zvaigznājā, tāpēc cilvēki aizstāvēs savas tiesības un pieprasīs dažāda veida atbildību no valsts amatpersonām.

12. janvārī Merkurs pāriet Ūdensvīra zīmē. Tas nozīmē – ja sabiedrību neuzklausīs, pastāv iespēja, ka veidosies jaunas sabiedriskās organizācijas, kas aicinās pārņemt iniciatīvu savās rokās un rīkoties.

Venera būs Mežāža zvaigznājā retrogradā stāvoklī. Tas mazinās vēlmi apmeklēt masu pasākumus. Cilvēki vairāk uzmanības veltīs savai veselībai, labsajūtai un atpūtai nelielos kolektīvos.

Marss atradīsies Svaru zvaigznājā. Tāpēc aktuāli būs attiecību jautājumi gan ģimenē, gan starp dažādiem sabiedrības sociālajiem slāņiem.

Arī šajā mēnesī Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka naudas darījumiem būs lēnāka aprite un cilvēki mazāk tērēs savām vajadzībām.

Saturns joprojām atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Piemērots laiks jautājumu un lietu sakārtošanai, kas agrāk tika atlikti. Ieteicams atrisināt pagātnē pieļautās kļūdas, kā rezultātā ir radušās problēmas, un atdot parādus.

Apdraudējumu veselībai var radīt nieres, urīnpūslis un reproduktīvās sistēmas orgāni. Jāuzmanās no saindēšanās ar pārtiku vai alkoholu.

Mežāža padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 25. decembris, 1., 6., 8., 16. janvāris.

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 21. decembris, 10.,17. janvāris (piesaista veiksmi darījumos), 2.,12. janvāris (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku.), 22., 26., 29. decembris, 19. janvāris (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 25., 26. decembris, 10. janvāris (padara ķermeni jaunāku), 10.,14. janvāris (atjauno enerģijas līdzsvaru), 28. decembris, 4., 5. janvāris (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 28., 29. decembris (attīra telpas enerģiju), 10. janvāris (rada mājīgumu), 14., 19. janvāris (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 28., 29. decembris, 5., 6., 14., 15. janvāris.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 22., 27., 30., 31. decembris, 2., 4., 6., 11., 13., 16., 18. janvāris.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas – no 25. decembra līdz janvāra vidum būs paaugstinātas spriedzes periods, kur riska dienas būs 25. decembris, 1., 7., 15. janvāris.

Labvēlīgās veiksmes dienas 28. decembris, 10. janvāris.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+