Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju 0

Foto no interestingphotographers.com

Līdz 22. novembrim Saule atradīsies Skorpiona zodiaka zvaigznājā. Oktobra beigās būs jūtama spriedze un cilvēki kļūs nesavaldīgi, tāpēc jācenšas izvairīties no strīdiem un to provocēšanas. Novembrī katrs pievērsīsies pats savām vajadzībām un savu mērķu realizēšanai. Darbosies princips – visu vai neko. Daudzi gribēs un būs arī gatavi kaut ko kardināli mainīt.

Jauns Mēness cikls sākas 19. oktobrī plkst. 22.12. Svaru zīmē

Pilnmēness būs 4. novembrī plkst. 7.23

Jauns Mēness cikls sākas 18. novembrī plkst. 13.42. Skorpiona zīmē.

No 17. oktobra līdz 5. novembrim Merkurs būs Skorpiona zvaigznājā, tad pāries uz Strēlnieka zvaigznāju. Oktobra beigās un novembra sākumā cilvēki vēlēsies izteikties tieši un skaidri, tikai sakāmajam būs pievienota neliela indes deva, tāpēc jācenšas būt savaldīgiem un jāmācās teikto neuztvert personiski. Novembrī ir īstais laiks, lai paplašinātu savu redzesloku, apmeklējot kultūras un mākslas pasākumus vai dodoties kādā ceļojumā.

Līdz 7. novembrim Venera būs Svaru zodiaka zīmē, tas nozīmē, ka modē būs izsmalcināts stils un labas manieres. Lielāka vērība tiks pievērsta ārējam izskatam un uzvedībai. 7. novembrī Venera ieiet Skorpiona zodiaka zīmē un tas nozīmē, ka interesi par ārējo koptēlu nomainīs interese par kvalitāti un saturu it visā – gan sadzīvē, gan modē, gan izvēloties izklaides brīvajiem brīžiem.

No 22. oktobra Marss būs Svaru zodiaka zīmes pirmajā dekādē, bet no 9. novembra – otrajā dekādē, tas nozīmē, ka oktobra beigās un novembra sākumā cilvēki vairāk rīkosies pēc savām sajūtām un vajadzības nekā citu ieteikumiem. Novembrī cilvēki ticēs tam, ko paši ir pārbaudījuši praksē.

Jupiters atradīsies Skorpiona zodiaka zīmes pirmajā dekādē un līdz 1. novembrim būs nelabvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc, pirms ko uzsāk, viss rūpīgi jāpārdomā un jāsaplāno, jo steigā vai pavirši pieņemti lēmumi nesīs zaudējumus. Veiksies praktiski darbi, tāpēc var pabeigt agrāk iesākto. Jāmācās noteikt prioritātes un jākoncentrējas uz svarīgāko konkrētajā brīdī.

Saturns atradīsies Strēlnieka zodiaka zīmes trešajā dekādē, un tā ietekmē pieaugs apkārtējo prasības pēc atbildīgo personu kompetences un spējas uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem un savu rīcību. Daudzi veiksmīgi izmantos likumu nepilnības savā labā.

 

LA.lv