×
Mobilā versija
+8.1°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
24. oktobris, 2014
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule ies caur Skorpiona zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki kļūs kritiskāki un apelēs pie goda jūtām. Šis ir pārmaiņu un transformācijas laiks, kad jāizvērtē līdz šim paveiktais un jānosaka virziens turpmākai rīcībai.

24. oktobrī plkst. 0.56 sākas Jauns Mēness cikls un būs daļējs Saules aptumsums, kas Latvijā nav redzams.

Līdz 9. novembrim Merkurs atrodas Svaru zvaigznājā, tāpēc aktuāli būs savstarpējo attiecību jautājumi. Cilvēki priekšroku dos klasiskām vērtībām un tradīcijām.

Līdz 25. oktobrim Merkurs būs retrogrādā stāvoklī, tāpēc cilvēki kļūs izklaidīgāki un biežāk pieļaus paviršības kļūdas. Īpaša uzmanība jāveltī bērnu drošībai un transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim.

9. novembrī Merkurs pāriet uz Skorpiona zvaigznāju. Tas radīs vēlmi izteikties tieši un pārliecinoši. Šā iemesla dēļ var veidoties konfliktsituācijas. Ieteicams izvairīties no provokācijām un attiecību skaidrošanas.

Oktobra beigās un novembra pirmajā pusē Venera atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Tāpēc veidosies labvēlīga vide dažādām tenkām un kaislībām. Šajā laikā ieteicams apmeklēt koncertus, SPA un ūdens procedūras, kā arī relaksējošas masāžas.

Saule ies caur Skorpiona zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki kļūs kritiskāki un apelēs pie goda jūtām. Šis ir pārmaiņu un transformācijas laiks, kad jāizvērtē līdz šim paveiktais un jānosaka virziens turpmākai rīcībai.  Tas radīs interesi par kultūras pasākumiem, ceļojumiem, vēlmi veikt pirkumus. Labvēlīgs laiks Ziemassvētku dāvanu iegādei.

Marss būs Mežāža zvaigznājā. Tas veicinās mērķtiecīgu rīcību. Cilvēki kļūs principiālāki un sekos, lai dotie solījumi tiktu izpildīti. No7. līdz 14. novembrim jācenšas izvairīties no steigas un spontānas rīcības, jo tas var nest zaudējumus.

Jupiters atradīsies Lauvas zvaigznājā. Veidosies labas peļņas iespējas. Labvēlīgs laiks līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai. Veiksies tie darījumi, kam būs stingrs pamats un kas balstīsies uz likumiem.

Saturns ierastajā kustībā turpina savu ceļu pa Skorpiona zvaigznāju. Šajā laika periodā tas atradīsies labvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc var risināt lietas, kas ilgāku laiku bija iestrēgušas vai to sakārtošana bija atlikta uz vēlāku laiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+