Mobilā versija
+2.7°C
Andulis, Alnis
Ceturtdiena, 19. janvāris, 2017
25. novembris, 2013
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju


© Marina Lohrbach - Fotolia.com© Marina Lohrbach - Fotolia.com

Saule ies caur Strēlnieka zvaigznāju, tāpēc būs lielāka interese par iespējām apmeklēt kultūras pasākumus, ceļot un paplašināt redzesloku. Aktuāli būs ar naudu un investīcijām saistītie jautājumi. Tā kā šis ir arī Adventes laiks, cilvēki vairāk pievērsīsies garīgajām vērtībām, kur meklēs mieru dvēselei.

3. decembrī plkst. 2.22 sākas Jauns Mēness cikls.

Līdz 5. decembrim Merkurs atradīsies Skorpiona zvaigznājā, tāpēc cilvēki aizstāvēs savas tiesības. Var nākties risināt svarīgus eksistenciālus jautājumus.

No 5. decembra Merkurs pāriet Strēlnieka zīmē. Tas nozīmē, ka aktuāli būs banku, izglītības un ar ceļošanas iespējām saistītie jautājumi. Cilvēki pastiprināti interesēsies par darba un izglītības iespējām ārzemēs. Aktualizēsies ar tieslietām saistīti jautājumi.

Venera būs Mežāža zvaigznājā. Tas radīs vēlmi uzmanību pievērst uzvedības un attiecību jautājumiem sabiedrībā. Vairāk tiks vērtēts tas, kā darbi saskan ar vārdiem. Cilvēki mazāk naudas tērēs Ziemassvētku dāvanu iegādei un svētku sarīkošanai.

Līdz 7. decembrim Marss būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc gribēsies ieviest kārtību un salikt “visu pa plauktiņiem”.

No 7. decembra Marss pāriet Svaru zvaigznājā. Aktuāli būs attiecību jautājumi gan ģimenē, gan starp dažādiem sabiedrības sociālajiem slāņiem.

Arī šajā mēnesī Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki lielāku uzmanību veltīs finansiālai drošībai tagad un nākotnē.

No 8. novembra līdz 2014. gada 5. martam Jupiters būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka naudas aprite samazināsies, jo cilvēkiem būs vēlme naudu pietaupīt.

Saturns joprojām atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Piemērots laiks jautājumu un lietu sakārtošanai, kas agrāk tika atlikti uz vēlāku laiku. Ieteicams atrisināt pagātnē pieļautās kļūdas, kā rezultātā ir radušās problēmas, un atdot parādus.

Apdraudējumu veselībai var radīt saindēšanās ar pārtiku vai alkoholu, kā arī laikus neizārstētas infekcijas slimības.

Pievienot komentāru

Precīzākais 2017. gada horoskops visām zodiaka zīmēm. Piedāvā astroloģe Inguna Balgalve (6)Pēc Iņ–Jan ritma 2017. gadā dominē iekšējo sajūtu Iņ princips, kas simbolizē ūdeni kā spēju uztvert, sajust un līdzsvarot. Tā ietekmē cilvēki daudzus notikumus uztvers dziļi personiski. Pēc Magu zvaigznes (7 gadu cikls) 2017. ir Saules gads.
Draugiem Facebook Twitter Google+