Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju 16

Foto – Fotolia

No 22. novembra līdz 21. decembrim Saule atradīsies Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Tāpēc tas ir pats piemērotākais laiks, lai uzzinātu ko jaunu un paplašinātu savu redzesloku. Tā kā Merkurs gandrīz visu decembri būs retrogradā stāvoklī, tad to, kas saistīts ar dokumentu kārtošanu, ceļojumu plānošanu un biļešu iegādi uz dažādiem pasākumiem, vēlams veikt līdz 3. decembrim.

Pilnmēness būs 3. decembrī plkst. 17.47

Jauns Mēness cikls sākas 18. decembrī plkst. 8.30 Strēlnieka zīmē.

Visu šo laiku Merkurs būs Strēlnieka zvaigznājā, bet laika periodā no 3. līdz 23. decembrim atradīsies retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka domas un plāni var pēkšņi mainīties, tāpēc šā gada svarīgos darbus ieteicams pabeigt novembrī. Decembra vidū varētu rasties dažāda rakstura kļūmes ar transporta līdzekļiem, datortehniku un saziņas ierīcēm.

Līdz novembra beigām Venera būs Skorpiona zodiaka zīmē, tāpēc būs interese par kvalitāti un saturu it visā – gan sadzīvē, gan modē, gan izvēloties izklaides brīvajiem brīžiem. 1. decembrī Venera ieies Strēlnieka zīmē, tas savukārt radīs interesi par iespējām patīkami un saturiski kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku un nedēļas nogali. Interesēs iespējas ceļot vai baudīt eksotisku gaisotni un virtuvi.

Līdz 9. decembrim Marss būs Svaru zodiaka zīmes trešajā dekādē un atradīsies spriedzes aspektos ar citām planētām. Tas nozīmē, ka cilvēki bieži rīkosies emociju uzplūdā, un tas savukārt var radīt ne vienu vien neparedzētu situāciju un notikumu. 9. decembrī Marss pāries uz Skorpiona zīmi, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc taisnīguma un godīgas rīcības. Tā kā šajā laika posmā Marss neveido spriedzes aspektus, tad rīcība būs mērķtiecīga un labi pārdomāta.

Jupiters atradīsies Skorpiona zodiaka zīmes pirmajā dekādē, bet no 25. novembra Skorpiona zīmes otrajā dekādē un līdz 1. novembrim būs nelabvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc pirms ko uzsāk, viss rūpīgi jāpārdomā un jāsaplāno, jo steigā vai pavirši pieņemti lēmumi nesīs zaudējumus. Veiksies praktiskas lietas, tāpēc var pabeigt agrāk iesāktus darbus. Jāmācās noteikt prioritātes un jākoncentrējas uz svarīgāko konkrētajā brīdī.

Saturns atradīsies Strēlnieka zodiaka zīmes trešajā dekādē, un tā ietekmē pieaugs apkārtējo prasības pēc atbildīgo personu kompetences un spējas uzņemties atbildību par pieņemtajiem lēmumiem un savu rīcību. 20. decembrī Saturns pāriet no Strēlnieka zīmes uz Mežāža zīmi – atgriežas savā astroloģiskajā mājvietā un būs tur līdz 1920. gada pavasarim, tādējādi noslēdzot vienu ciklu un aizsākot procesus, kas ilgs vairākus gadu desmitus. Iepriekšējās reizes, kad Saturns bija savā astroloģiskajā mājvietā, bija laika posms no 1989. gada līdz 1991. gada pavasarim un no 1959. gada līdz 1961. gada beigām.

LA.lv