×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. novembris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Strēlnieka zvaigznāju

Foto - Fotolia.comFoto - Fotolia.com

Laika periodā, kad Saule ies caur Strēlnieka zvaigznāju, cilvēki vairāk piedomās pie tā, kā sagādāt un uzdāvināt prieku sev un citiem. Aizdomāsies par cilvēciskumu un līdzjūtību, garīgām un materiālām vērtībām savā dzīvē. Labprāt apmeklēs kultūras pasākumus un dosies ceļojumos.

26. novembrī plkst.0.44 ir Pilnmēness.

11. decembrī plkst. 12.29 sākas Jauns Mēness cikls.

Novembra beigās un decembra sākumā Merkurs būs Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc aktuāli būs jautājumi, kas ir saistīti ar sevis pilnveidošanu, jaunu prasmju apguvi un materiālā stāvokļa uzlabošanu. 10. decembrī Merkurs pāries Mežāža zvaigznājā, tāpēc cilvēki gribēs meklēt dziļāku jēgu tam, ko dara vai saka.

Novembrī Venera būs Svaru zvaigznājā, tas ir piemērots laiks, lai parūpētos par savu ķermeni un pašsajūtu. 5. decembrī pārejot Skorpiona zvaigznājā, Veneras ietekmē uzmanība tiks veltīta visam skaistajam, dabiskajam un individuālajam. Cilvēki kļūs emocionālāki un biežāk ļausies emocijām un kaislībām.

Marss būs Svaru zvaigznājā, radot vēlmi atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem. Šā iemesla dēļ lielāka uzmanība tiks veltīta savai ārienei un stilam. Aktuāli būs saviesīgi pasākumi, kur varēs sevi citiem parādīt un citus novērtēt.

Jupiters arī šajā periodā būs Jaunavas zīmē. Tas rada labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai. Labs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai, jaunu sadarbības partneru piesaistīšanai.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā. Tāpēc tiks vērtēti jautājumi, kas attiecas uz likumu tiesisko un ētisko pusi, izglītības un reliģijas ietekmi uz sabiedrību un arī dažādu kultūru integrēšana Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+