Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju 16

Foto – Edijs Pālens/LETA

Līdz 23. oktobrim Saule būs Svaru zodiaka zvaigznājā, tāpēc gribēsies vēl paspēt doties brīvdienu izbraukumos, vērot rudens krāsas un uzkrāt patīkamus iespaidus, kur smelt spēkus tumšajiem vakariem. Daudzi interesēsies par kultūru un mākslu. Oktobra vidū cilvēki kļūs prasīgāki un kaprīzāki, bet oktobra izskaņā vēlams atturēties no spontānu ideju realizēšanas, jo ne pie kā laba tas nenovedīs.

Jauns Mēness cikls sākas 19. oktobrī plkst. 22.12.

Merkurs septembra izskaņā vēl būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc svarīgi laikus saņemt atbildes un saviem jautājumiem. Piemērots brīdis, lai veiktu inventarizāciju gan mājās, gan darbā. 30. septembrī Merkurs pāries uz Svaru zvaigznāju. Būs grūti pieņemt lēmumus, jo cilvēki nevēlēsies uzņemties atbildību vai būt tie “sliktie”, kas pasaka, kā ir.

Līdz oktobra vidum Venēra būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc daudzi izvēlēsies palikt pie jau pārbaudītām vērtībām un lieku reizi neriskēt. Priekšroka tiks dota klasiski ieturētajam stilam. 14. oktobrī Venēra ieiet Svaru zvaigznājā, tas lietišķo vidi un attiecības padarīs mazliet brīvākas un romantiskākas. Priekšroka tiks dota sajūtām un baudām.

Marss būs Jaunavas zvaigznājā, tas ļaus uz lietām paraudzīties no praktiskā izdevīguma puses. Ja gribat visur paspēt laikus un lai jums viss izdodas, tad jāievēro likumi un norādes.

Saistītie raksti

Jupiters vēl turpinās ceļu pa Svaru zodiaka zvaigznāju un būs nelabvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc, pirms ko uzsākt, viss rūpīgi jāpārdomā un jāsaplāno, jo steigā vai pavirši pieņemti lēmumi nesīs zaudējumus. 10. oktobrī Jupiters ieies Skorpiona zvaigznājā, tā ietekmē cilvēkiem būs grūti savaldīt emocijas. Oktobra vidū iespējami dažādi zaudējumi, tāpēc nav vēlams sākt kaut ko jaunu vai plānot lielākus pirkumus.

Saturns atradīsies Strēlnieka zvaigznājā, un tā ietekmē pastiprināsies interese par likumu atbilstību spējai uzturēt kārtību un drošību. Cilvēki kritiskāk vērtēs apkārt notiekošo un prasīs atbildību par solījumiem.

LA.lv