Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju0

Foto – Pixabay.com

No 23. septembra līdz 23. oktobrim Saule būs Svaru zodiaka zvaigznājā.

Pilnmēness būs 25. septembrī plkst. 5.52.

Jauns Mēness cikls sākas 9. oktobrī plkst. 6.47 Svaru zodiaka zvaigznājā.

Septembra beigās Merkurs virzīsies caur Svaru zvaigznāju un veidos spriedzes aspektu ar Saturnu.Tas nozīmē, ka par saviem vārdiem nāksies atbildēt un zaudēto uzticību būs ļoti grūti atgūt. Merkurs vēl būs Svaru zvaigznājā un gādās par dažāda veida attiecību sakārtošanu. 10. oktobrī Merkurs pāries uz Skorpiona zvaigznāju un vienlaikus veidos saspringtus aspektus ar vairākām planētām, tāpēc jācenšas kontrolēt savas emocijas un vārdus, jo dusmu karstumā var sarunāt lietas, ko vēlāk pašiem nāksies nožēlot.

Visu šo laiku Venera būs Skorpiona zvaigznājā. Biežāk piezagsies īgnums un neapmierinātības sajūta, jo iekšēju stresu radīs tas, ka nāksies pakļauties vispārpieņemtajai kārtībai, nevis darīt, kā ērtāk. Šajā laikā nav ieteicams pieņemt lēmumus emociju uzplūdā. No 10. oktobra Venera veidos enerģētisko cilpu jeb būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka aktualizēsies pagātnē līdz galam nesakārtotas partnerattiecības, kuras būs jārisina, vai arī tās traucēs turpmākai darbībai un iecerēm.

Marss būs Ūdensvīra zvaigznājā. Šajā laikā cilvēkos parādīsies kareivīgs noskaņojums un vēlme panākt savu taisnību, lai ko tas prasītu (pat ja tas radīs zaudējumus), tāpēc jācenšas atturēties no iesaistīšanās konfliktos un strīdos. Jābūt modriem un piesardzīgiem, jo situācijas var pēkšņi mainīties un tad būs vajadzīga prasme ātri reaģēt. Oktobra otrajā pusē jāuzmanās, lietojot elektroiekārtas.

Jupiters būs Skorpiona zīmes 3. dekādē. Tas nozīmē, ka aktuāli būs izglītības un ticības jautājumi. Lielāks pieprasījums būs pēc daudzpusīgi izglītotiem speciālistiem, viņu prasmes saliedēt cilvēkus kopīga rezultāta sasniegšanai. Lai izvairītos darbā no vilšanās cilvēkos, nedrīkst vienus un tos pašus pienākumus uzticēt vienlaikus vairākiem cilvēkiem. Jācenšas izvairīties no steigas vai rīcības sakāpinātu emociju rezultātā, jo pieaugs riski gūt dažāda veida traumas gan steigas, gan neuzmanības dēļ.

Saturns joprojām turpina savu kustību pa Mežāža zīmes pirmo trešdaļu. Tāpēc aktuāli ir primārie jautājumi stabilitātes nodrošināšanai – kas notiek veselības, izglītības un darba tirgus jomās. Arvien biežāk atklāsies daudzu atbildīgu personu kompetences trūkums un nespēja konstruktīvi risināt situācijas, kas prasa tūlītēju rīcību. Sākot ar oktobri, ir iespēja atrisināt un sakārtot vairākus sasāpējušus jautājumus.

LA.lv