×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
23. septembris, 2014
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju.
 Saule ies caur Svaru zvaigznāju – tas nozīmē, ka cilvēki lielāku vērību pievērsīs attiecībām un vizuālajam noformējumam. Būs vēlme ikdienas darbus veikt bez steigas. Cilvēki labprāt apmeklēs mākslas un kultūras pasākumus. Skaļa, izaicinoša un rupja uzvedība var kaitēt pašam, jo apkārtējie centīsies izvairīties no komunikācijas ar šāda tipa cilvēkiem.

24. septembrī plkst. 9.13 sākas Jauns Mēness cikls

8. oktobrī būs pilns Mēness aptumsums, kulminācija plkst. 13.50 (Latvijā nav redzams)

24. oktobrī būs daļējs Saules aptumsums, kulminācija plkst. 0.56 (Latvijā nav redzams)

Laika periodā no 8. līdz 24. oktobrim cilvēki jutīsies saspringti un emocionāli nomākti, tāpēc jācenšas izvairīties no steigas un konfliktsituācijām, jo tas var radīt spriedzi un agresīvu uzvedību.

No 2. septembra Merkurs atrodas Svaru zvaigznājā, tāpēc aktuāli būs savstarpējo attiecību jautājumi. Palielināsies interese par mākslas un kultūras pasākumiem. Oktobra pirmajā pusē cilvēki personiskāk uztvers citu teikto un būs tendence apvainoties.

No 4. līdz 25. oktobrim Merkurs atradīsies retrogrādā stāvoklī, tāpēc ļaudis kļūs izklaidīgāki, biežāk pieļaus paviršības kļūdas. Īpaša uzmanība jāvelta bērnu drošībai un transportlīdzekļu tehniskajam stāvoklim.

Līdz septembra beigām Venera būs Jaunavas zvaigznājā. Tas radīs vēlmi pieturēties pie jau pārbaudītām vērtībām. Cilvēki uz lietām raudzīsies no to praktiskā pielietojuma iespējām. Priekšroku dos praktiskām lietām.

Oktobrī Venera atradīsies Svaru zvaigznājā.


Marss būs Strēlnieka zvaigznājā. Tas radīs iekšēju svarīguma sajūtu un vēlmi palepoties ar dzīvē sasniegto. Jāvairās no pašapmāna un pēkšņas, nepārdomātas rīcības. Oktobrī jābūt īpaši uzmanīgiem, piedaloties satiksmē.

Jupiters joprojām atradīsies Lauvas zvaigznājā. Tas radīs labas peļņas iespējas cilvēkiem, kuri nebaidās riskēt un ieviest ko jaunu savā biznesā. Veiksies tie darījumi, kam būs stingrs pamats un kas balstīsies uz likumiem. Šaubīgi darījumi var piesaistīt likumu sargājošo darbinieku uzmanību.

Saturns ierastajā kustībā turpina savu ceļu pa Skorpiona zvaigznāju. Šajā laika periodā tas atradīsies labvēlīgos aspektos ar citām planētām, tāpēc var risināt lietas, kas ilgāku laiku bija iestrēgušas vai to sakārtošana bija atlikta uz vēlāku laiku.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+