Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ūdensvīrā – divi aptumsumi! Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm0

No 20. janvāra līdz 18. februārim Saule atradīsies Ūdensvīra zodiaka zvaigznājā. Šajā periodā būs divi aptumsumi:

– 31. janvārī pilns Mēness aptumsums. Maksimums plkst. 15.30 pēc Latvijas laika. Tā kā Latvijā Mēness aust 16.51, tad būs redzams daļējs aptumsums – pēdējā fāze.

– 15. februārī – daļējs Saules aptumsums. Maksimums plkst. 22.51. Latvijā aptumsums nav redzams.

Laika periodā no 31. janvāra līdz 15. februārim cilvēki būs emocionāli jūtīgi – apvainosies un sadusmosies pa sīkumiem un nebūtiskām lietām. Bieži ne no kā radīsies strīdi. Cilvēki būs kareivīgi un noskaņoti pierādīt savu taisnību, lai tur vai kas.

Pilnmēness būs 31. janvārī plkst. 15.27

Jauns Mēness cikls sāksies 17. janvārī plkst. 4.17. Mežāža zīmē.

Jauns Mēness cikls sāksies 15. februārī plkst. 23.05. Ūdensvīra zīmē.

Janvārī Merkurs virzīsies pa Mežāža zvaigznāju. Tas nozīmē, ka cilvēki savos izteicienos būs tiešāki un lakoniskāki. Viņi gribēs saņemt precīzas atbildes uz uzdotajiem jautājumiem. 31. janvārī Merkurs pāriet uz Ūdensvīra zvaigznāju. Tā kā tas sakrīt ar gada nogali, tad radīsies sajūta, ka aiz muguras ir gada izskaņas un svētku stress, tāpēc var atvilkt elpu, atslābināties un jautri patērzēt kā par piedzīvoto, tā arī par nākotnes plāniem. Cilvēki būs atvērtāki sarunām un diskusijām.

Venera līdz 11. februārim būs Ūdensvīra zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki negribēs uzņemties saistības, vien patīkami pavadīt laiku, varbūt mazliet pakoķetēt un izbaudīt kaut ko jaunu. Dusmosies, ja kāds gribēs viņus ierobežot vai kaut ko aizliegt. 11. februārī Venera ieiet Zivju zvaigznājā, tādējādi aizrautīgo azartu nomainīs vēlme pēc bohēmas, kaut kā mīļa un cēla. Cilvēki vēlēsies izbaudīt katru mirkli.

Vēl līdz 26. janvārim Marss būs Skorpiona zīmē, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc taisnīguma un godīgas rīcības. Daudzi beidzot “liks savas kārtis galdā” un pateiks to, ko līdz šim ir noklusējuši. 26. janvārī Marss ieiet Strēlnieka zīmē. Tas radīs vēlmi noskaidrot, kā tur īsti bija un kā tad bija jābūt. Daudzi izvēlēsies paplašināt savu redzesloku un pievērsīsies sevis pilnveidošanai dažādos veidos.

Jupiters atradīsies Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē. Tas nozīmē, ka cilvēkos būs vēlme rīkoties pārdomāti un mērķtiecīgi, lai izdarītu sen iecerēto. Janvārī ir labvēlīgi apstākļi darījumiem un līgumu slēgšanai. Februārī, pirms ko uzsāk, vajag visu rūpīgi izvērtēt, jo iespējams, ka izdevumi būs lielāki, nekā sākumā plānots.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – tas liks izvērtēt katru rīcību un atbildēt uz jautājumu, vai to tiešām vajag. Un vai bez tā nevar iztikt? Būs jāuzņemas atbildība un jāatlīdzina radītie zaudējumi gan par vārdiem, gan darbiem.

LA.lv