Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Ūdensvīra zvaigznāju0


Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto – AFP/LETA

No 20. janvāra līdz 19. februārim Saule atradīsies Ūdensvīra zodiaka zvaigznājā. Tas nozīmē, ka šajā laikā cilvēki vairāk interesēsies par jaunām iespējām, modernākām tehnoloģijām un notikumiem ārpus valsts robežām. Pastiprināsies interese par astroloģiju un dažādām citām nākotnes prognozēšanas iespējām.

Pilnmēness būs 21. janvārī plkst. 7.16. Būs pilns Mēness aptumsums. Latvijā aptumsuma gaita būs vērojama no plkst. 5.34 līdz 8.51, aptumsuma maksimums plkst. 7.12. Jauns Mēness cikls sākas 4. februārī plkst. 23.04 Ūdensvīra zodiaka zvaigznājā.

Līdz 21. janvārim ir periods starp aptumsumiem, kas spēcīgi ietekmē cilvēku psiholoģisko un emocionālo stāvokli. Šajā laikā uz āru nāk viss, kas sakrājies, un arī tas, ar ko negribam samierināties. Tāpēc jābūt savaldīgiem, jo cilvēki agresīvāk reaģēs uz apkārt notiekošo. Tā kā laika periods starp aptumsumiem sakrīt ar Saules ceļu pa Mežāža zodiaka zīmi, tad cilvēki spītīgāk turēsies pie saviem principiem. Daudzi izies uz principiem, par pamatu ņemot rakstītos vai pieņemtos likumus.

Lielāko daļu janvāra Merkurs būs Mežāža zvaigznājā, tāpēc cilvēki burtiskāk uztvers teikto. Jādomā līdzi tam, ko runā, jo, pasakot ko nepārdomātu, var iedragāt savu reputāciju. No 24. janvāra Merkurs atradīsies Ūdensvīra zvaigznājā, tas ļaus cilvēkiem būt asprātīgākiem un pasmaidīt par komisko nopietnajā.

Janvārī Venera būs Strēlnieka zvaigznājā, tāpēc parādīsies interese par mākslas un kultūras pasākumiem, pašmāju un ārzemju slavenībām, kā arī iespējām doties tālākā ceļojumā. Aktuāli būs arī ar reliģiju un personīgo izaugsmi saistīti jautājumi. 4. februārī Venera pāries uz Mežāža zvaigznāju, tas savukārt radīs interesi par visu, kas ir izturējis laika pārbaudi un atbilst klasikas standartiem.

Janvārī Marss būs Auna zvaigznājā un uzsāk jaunu enerģētisko ciklu. Tas nozīmē, ka dzīvē visi procesi sāks uzņemt ātrumu un sabiedrība būs gatava no vārdiem pāriet pie reāliem darbiem. Var pieaugt iekšējs cīņas gars un vēlme cīnīties par savu taisnību, tāpēc jācenšas apvaldīt emocijas un atturēties no spontānas rīcības. 14. februārī Marss ieiet Vērša zvaigznājā, un tas pastiprinās vēlmi nostiprināt pozīcijas, tāpēc jācenšas izvairīties no strīdiem un nepārdomātas principiālas rīcības.

! Tā kā līdz 21. janvārim ir laiks starp aptumsumiem, kurā grūti savaldīt emocijas, tad Marsa atrašanās Auna zīmē var veicināt ne vienu vien agresīvu uzvedību un nekontrolējamu situāciju. Šādos brīžos jācenšas neiesaistīties notiekošajā, bet lūgt kārtību sargājošo dienestu darbiniekus risināt radušos situāciju.

Jupiters turpinās ceļu pa Strēlnieka zīmi un atradīsies Strēlnieka zīmes otrajā trešdaļā, tas nozīmē, ka nāksies pārskatīt ne vienu vien iepriekš pieņemtu lēmumu par cenas atbilstību pakalpojumu kvalitātei. Zaudētu uzticību būs gandrīz neiespējami atgūt. Cilvēkus interesēs kvalitāte un attieksme.

Saturns turpina kustību pa Mežāža zīmes otro trešdaļu. Vairāk tiks vērtēti un vētīti kompetences jautājumi un profesionālā pieredze ieņemamajā amatā. Janvāra otrajā pusē aktivizēsies oponenti un pieņemt lēmumus būs daudz sarežģītāk. Kopumā cilvēkiem būs jāizdara izvēle, kam dot priekšroku.

Šajā periodā planētām nav retrogrado stāvokļu. Tas nozīmē, ka cilvēku nekas neierobežo pieņemt sev vajadzīgos lēmumus un rīkoties.

LA.lv