×
Mobilā versija
Brīdinājums +21°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
20. janvāris, 2017
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Ūdensvīra zvaigznāju

Foto LETAFoto LETA

Saule būs Ūdensvīra zodiaka zvaigznājā. Tas radīs vēlmi izrauties no ikdienas rutīnas un uzzināt vai iepazīt kaut ko jaunu. Neapmierinātību izraisīs jebkuri centieni ierobežot vai turēt rāmjos. Cilvēki atklātāk un drošāk paudīs savu viedokli. No 11. līdz 18. februārim sabiedrībā būs vērojama agresīva uzvedība, ko izsauks sakāpinātas emocijas.

Jauns Mēness cikls sākas 28. janvārī plkst. 2.07.

Pilnmēness 11. februārī plkst. 2.33. Būs vērojams pusēnas Mēness aptumsums. Latvijā aptumsums būs redzams no plkst. 0.23 līdz 4.55 ( aptumsuma maksimums plkst. 2.44).

Līdz 7. februārim Merkurs virzīsies pa Mežāža zvaigznāju. Tāpēc būs vēlme noskaidrot patiesību vai jautājumus, kas līdz šim šķita mazsvarīgi. Nāksies atbildēt par saviem vārdiem, tāpēc, pirms ko saka, rūpīgi jāapsver iespējamās sekas. 7. februārī Merkurs no Mežāža zvaigznāja pāries uz Ūdensvīra zvaigznāju un veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām. Tas ir piemērots laiks reklāmas pasākumiem un jaunas informācijas iegūšanai, lai paplašinātu kontaktus.

Janvārī Venera būs Zivju zvaigznājā, tādējādi priekšroku dodot mākslas un kultūras pasākumiem, kur var baudīt mierīgu un mazliet bohēmisku gaisotni ar sarunām un lielisku virtuvi. 3. februārī Venera pāries Auna zvaigznājā un atradīsies tuvu Marsam. Tā kā šo abu planētu enerģija ietekmē cilvēka libido, attiecībās uzvirmos kaisle, seksuālās vēlmes un greizsirdība. Šajā laikā nav ieteicams uzvesties izaicinoši.

Gada sākumā Marss vēl būs Zivju zvaigznājā, tāpēc cilvēki gribēs ļauties mierīgam dzīves plūdumam un tas radīs grūtības iekļauties ikdienas darba ritmā. 29. janvārī Marss pāries Auna zvaigznājā un viss uzņems apgriezienus. Jāizvairās kaut ko uzsākt sakāpinātu emociju iespaidā.

Jupiters būs Svaru zodiaka zvaigznājā, tādējādi pastiprinot vajadzību pēc izsmalcinātām lietām un romantiskiem brīžiem. Aktuāli būs partnerattiecību jautājumi. No 5. janvāra līdz 9. jūnijam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots.

Saturns būs Strēlnieka zvaigznājā un veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām. Tas ir labs laiks sakārtot dokumentus, kas skar naudas investīcijas jaunos projektos un nekustamos īpašumos.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+