Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju 0

Foto – Fotolia

Saule būs Vērša zodiaka zvaigznājā, tāpēc cilvēki vairāk domās par savām ērtībām un labsajūtu gan sadzīviskās, gan sirdslietās. Būs vēlme ikdienišķajā ienest romantisko. Tāpat būs vajadzība pēc stabilitātes un drošības sajūtas, tāpēc aktualizēsies ar darbu un nekustamajiem īpašumiem saistīti jautājumi.

Jauns Mēness cikls sākas 26. aprīlī plkst. 15.16.

Pilnmēness 11. maijā plkst. 21.45.

Merkurs līdz 16. maijam būs Auna zvaigznājā un veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām, tas labvēlīgi ietekmēs jaunu kontaktu veidošanu, reklāmas pasākumus, sarunas un informācijas apmaiņu. Savukārt no 20. aprīļa līdz 4. maijam Merkurs vēl būs retrogradā stāvoklī, tāpēc šajā periodā nav ieteicams pieņemt galējo lēmumu, jo daudz kas var mainīties. 16. maijā Merkurs uzsāks savu ceļu Vērša zvaigznājā. Tas radīs vēlmi sarunām izvēlēties gaumīgas, mājīgas un omulīgas telpas un vietas, kur valda miers un patīkama noskaņa.

Venera līdz 28. aprīlim būs Zivju zvaigznājā, tad pāries uz Auna zvaigznāju, uzsākot jaunu enerģētisko ciklu. Aprīļa beigās cilvēki vēl priekšroku dos sajūtām, emocijām un visam jutekliskajam, bet maijā gribēsies kaut ko avangardisku un dinamisku, tas atspoguļosies gan apģērbā, gan sava brīvā laika pavadīšanas izvēlē.

Marss 21. aprīlī pāries no Vērša zvaigznāja un Dvīņu zvaigznāju, tas nozīmē, ka sabiedrība sarosīsies un gribēs īsā laika posmā paspēt vairākas lietas vienlaikus, tāpēc ik pa brīdim var iestāties neliels haoss un rasties spriedze gan ikdienas darbos, gan satiksmē uz autoceļiem. Der atcerēties seno atziņu: lēnāk brauksi, tālāk tiksi.

Saistītie raksti

Jupiters joprojām ir Svaru zodiaka zvaigznājā. Tā kā līdz 9. jūnijam Jupiters veido laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots, var būt aizkavēšanās, tāpēc laikus jāpadomā par alternatīviem risinājumiem.

Saturns atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki kļūs prasīgāki pret sevi un apkārtējiem. Daudziem nāksies tikt skaidrībā pašiem ar sevi un saviem mērķiem. Iespējams, būs jālabo pagātnē pieļautās kļūdas vai jāatlīdzina radītie zaudējumi.

 

LA.lv
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Nevajag izdarīt visu iespējamo! Horoskops 11.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Planētas vilina gremdēties sapņos! Horoskopi 12. – 18.novembrim
3 dienas
LA
LA.lv
Horoskopi un mistika
Liec lietā savu lielāko trumpi! Horoskops 10.novembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Latvijā
“Šiva*, atkāpies no Vanagkalna!” Būt vai nebūt Zemes enerģiju parkam Baldonē?
2 stundas
LA
LA.lv
Latvijā
VIDEO. Bijušais policists pārsūdz spriedumu: noliedz vainu zēna notriekšanā
21 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Valsts pirmie simt gadi ir līdz malām pierakstīta lappuse
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
“Boeing” nav sniedzis ziņas par potenciālu tās jaunākās lidmašīnas bīstamību
8 minūtes
LE
LETA/LA.lv
Sports
Meija turpina mest – “Dinamo” pirmo reizi sezonā trīs uzvaru sērija!
1 stunda