Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju2

Foto – EPA/LETA

No 20. aprīļa līdz 21. maijam Saule atradīsies Vērša zodiaka zvaigznājā.

Jauns Mēness cikls sākas 16. aprīlī plkst. 4.57. Auna zīmē.

Pilnmēness būs 30. aprīlī plkst. 3.58.

Jauns Mēness cikls sākas 15. maijā plkst. 14.47. Vērša zīmē.

Aprīlī Merkurs būs Auna zvaigznājā saspringtā aspektā ar Saturnu, tāpēc jādomā līdzi par to, ko runā vai dara, jo steigā vai paviršības dēļ pieļautās kļūdas radīs zaudējumus. Jāievēro likumi un jāpilda solījumi. Būs vērojama arī agresīvāka uzvedība uz autoceļiem, tāpēc jābūt modriem un piesardzīgiem. 1. maijā Merkurs no Auna zvaigznāja pāries uz Vērša zvaigznāju. Tas nozīmē, ka cilvēki meklēs savu izdevīgumu it visā. Maija otrajā pusē būs labvēlīgi apstākļi līgumu slēgšanai un dokumentu kārtošanai.

Venera būs Vērša zvaigznājā, tāpēc priekšroka tiks dota kvalitātei un aktuāli būs ar kultūru un mākslu saistīti pasākumi. 24. aprīlī Venera no Vērša zvaigznāja ieiet Dvīņu zvaigznājā, tādējādi radot vēlmi vairāk uzturēties ārā svaigā gaisā. Aktuāli būs dažādi sporta un kultūras pasākumi kopā ar ģimeni, draugiem un domubiedriem. Būs vēlme sakopt un labiekārtot vidi, kurā dzīvo un strādā.

Marss būs Mežāža zvaigznājā un aprīlī veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām, tāpēc tas ir piemērots laiks darījumiem ar transporta līdzekļiem un dažādiem darba instrumentiem. Maija sākumā izveidosies saspringts aspekts ar Urānu, tāpēc jācenšas izvairīties no steigas un spontānas rīcības, jo tas radīs zaudējumus. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem. 16. maijā Marss pāries Ūdensvīra zvaigznājā, līdz ar to dzīve kļūs aktīvāka un procesi dinamiskāki.

Jupiters joprojām būs Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē retrogradā stāvoklī labvēlīgos aspektos ar citām planētām. Tas nozīmē, ka agrāk uzsākti darbi dos labus rezultātus un peļņu. Pārējā laikā jārēķinās ar to, ka darbi virzīsies uz priekšu lēnāk, nekā plānots, un arī ieņēmumi var kavēties. Nav ieteicams uzsākt vērienīga apjoma projektus un ņemt kredītus.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – tādējādi joprojām aktuāla tēma būs atbildības uzņemšanās par pieņemtajiem lēmumiem un darbiem. Turpināsies graudu atsijāšana no pelavām, līdz ar to atklātībā nonāks ne viena vien amatpersonas negodīga rīcība, nespēja izpildīt uzticētos pienākumus un klaji savtīgas intereses. Nākotnē būs iespējas tikai tiem, kas spēj uzņemties atbildību, bet tie, kas pieraduši dzīvot uz citu rēķina, var pazaudēt visu. No 17. aprīļa līdz 7. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī, tāpēc pastiprināsies tendence “rakt vēl dziļāk”.

 

LA.lv