×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
21. aprīlis, 2017
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vērša zvaigznāju

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Saule būs Vērša zodiaka zvaigznājā, tāpēc cilvēki vairāk domās par savām ērtībām un labsajūtu gan sadzīviskās, gan sirdslietās. Būs vēlme ikdienišķajā ienest romantisko. Tāpat būs vajadzība pēc stabilitātes un drošības sajūtas, tāpēc aktualizēsies ar darbu un nekustamajiem īpašumiem saistīti jautājumi.

Jauns Mēness cikls sākas 26. aprīlī plkst. 15.16.

Pilnmēness 11. maijā plkst. 21.45.

Merkurs līdz 16. maijam būs Auna zvaigznājā un veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām, tas labvēlīgi ietekmēs jaunu kontaktu veidošanu, reklāmas pasākumus, sarunas un informācijas apmaiņu. Savukārt no 20. aprīļa līdz 4. maijam Merkurs vēl būs retrogradā stāvoklī, tāpēc šajā periodā nav ieteicams pieņemt galējo lēmumu, jo daudz kas var mainīties. 16. maijā Merkurs uzsāks savu ceļu Vērša zvaigznājā. Tas radīs vēlmi sarunām izvēlēties gaumīgas, mājīgas un omulīgas telpas un vietas, kur valda miers un patīkama noskaņa.

Venera līdz 28. aprīlim būs Zivju zvaigznājā, tad pāries uz Auna zvaigznāju, uzsākot jaunu enerģētisko ciklu. Aprīļa beigās cilvēki vēl priekšroku dos sajūtām, emocijām un visam jutekliskajam, bet maijā gribēsies kaut ko avangardisku un dinamisku, tas atspoguļosies gan apģērbā, gan sava brīvā laika pavadīšanas izvēlē.

Marss 21. aprīlī pāries no Vērša zvaigznāja un Dvīņu zvaigznāju, tas nozīmē, ka sabiedrība sarosīsies un gribēs īsā laika posmā paspēt vairākas lietas vienlaikus, tāpēc ik pa brīdim var iestāties neliels haoss un rasties spriedze gan ikdienas darbos, gan satiksmē uz autoceļiem. Der atcerēties seno atziņu: lēnāk brauksi, tālāk tiksi.

Jupiters joprojām ir Svaru zodiaka zvaigznājā. Tā kā līdz 9. jūnijam Jupiters veido laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots, var būt aizkavēšanās, tāpēc laikus jāpadomā par alternatīviem risinājumiem.

Saturns atradīsies Strēlnieka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc cilvēki kļūs prasīgāki pret sevi un apkārtējiem. Daudziem nāksies tikt skaidrībā pašiem ar sevi un saviem mērķiem. Iespējams, būs jālabo pagātnē pieļautās kļūdas vai jāatlīdzina radītie zaudējumi.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+