Horoskopi un mistika
Horoskopi

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju0

Foto – Fotolia

No 21. jūnija līdz 23. jūlijam Saule būs Vēža zodiaka zvaigznājā.

Pilnmēness būs 28. jūnijā plkst. 07.53.

Jauns Mēness cikls sākas 13. jūlijā plkst. 5.48 Vēža zīmē. Daļējs Saules aptumsums. Latvijā nav redzams.

Jūnijā Merkurs būs Vēža zvaigznājā, tāpēc nāksies risināt dažādus jautājumus par attiecībām ģimenes lokā un nekustamo īpašumu. 29. jūnijā Merkurs no Vēža zvaigznāja pāries uz Lauvas zvaigznāju, līdz ar to lielāka interese būs katram par sava labuma gūšanu. Jūnija beigās un jūlija sākumā var būt dažāda veida sakaru traucējumi, tāpēc, dodoties ceļā, vēlams pārliecināties, ka ir alternatīvi risinājumi, kā sazināties vai orientēties uz autoceļiem.

Jūnija otrajā pusē un jūlija sākumā Venera būs Lauvas zvaigznājā. Tas radīs vēlmi būt pamanītam un novērtētam. Aktuāli būs spilgti tērpi, skaļi un krāšņi pasākumi. 10. jūlijā Venera no Lauvas zvaigznāja pāries uz Jaunavas zvaigznāju, līdz ar to cilvēki kļūs izvēlīgāki. Tā kā Venera veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām, cilvēki labprāt izvēlēsies izbaudīt kaut ko jaunu. Jūlija otrajā pusē uzvirmos kaislības un intrigas.

Jupiters joprojām būs Skorpiona zodiaka zīmes otrajā dekādē un līdz 10. jūlijam būs retrogradā stāvoklī, tas kavēs dažādu lēmumu pieņemšanu un naudas līdzekļu apriti. Sākot ar 10. jūliju, Jupiters atgriezīsies ierastajā kustības virzienā. Kaut arī tas uzlabos situāciju darījumu pasaulē, tomēr līdz 13. augustam iespējamas atsevišķas aizķeršanās iepriekš neizpildītu sagatavošanās darbu dēļ.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – joprojām aktuālā tēma būs atbildības uzņemšanās par pieņemtajiem lēmumiem un darbiem. Līdz 7. septembrim Saturns būs retrogradā stāvoklī, tāpēc pastiprināsies tendence “rakt vēl dziļāk” un tādējādi atklāsies ne vieni vien meli un neprofesionāla rīcība. Arvien biežāk būs izjūtams gudru un tālejoši domājošu speciālistu trūkums.

Saistītie raksti
LA.lv