×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.8°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
28. jūnijs, 2013
Drukāt

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju

LETA/AFPLETA/AFP

Saule ies caur Vēža zvaigznāju – cilvēki būs emocionālāki, citu rīcību un teikto uztvers personiskāk. Būs manāma tendence, kuru var raksturot ar teicienu – “Labākā aizsardzība ir uzbrukums”. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams noskaidrot vai precizēt neskaidros jautājumus.

8. jūlijā plkst. 10.14 sākas jauns Mēness cikls

Līdz jūlija beigām Merkurs atradīsies Vēža zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki daudz ko uztvers personiskāk, tāpēc vārdos iezagsies ironija un kritika.

No 26. jūnija līdz 20. jūlijam Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka cilvēki būs izklaidīgāki, paviršāki un aizmāršīgāki. Šajā laikā jābūt ļoti piesardzīgiem, slēdzot līgumus vai veicot darījumus par lielām naudas summām, jo pastāv krāpšanas risks. Tāpat autovadītājiem jābūt modriem. Cilvēku izklaidības dēļ uz ceļiem var rasties avārijas situācijas.

Līdz 27. jūnijam Venera būs Vēža zvaigznājā. Šā aspekta ietekmē cilvēki ilgosies pēc patiesām vērtībām – cilvēciskām attiecībām, ģimenes siltuma, savstarpējas sapratnes un kopības sajūtas. 27. jūnijā Venera pāries uz Lauvas zvaigznāju, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc izsmalcinātām un kvalitatīvām lietām un pakalpojumiem.

Līdz 13. jūlijam Marss būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki drošāk un uzstājīgāk paudīs savu nostāju un aizstāvēs savas tiesības un viedokli. Lai mazinātu spriedzi un izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams sniegt plašāku informāciju par paredzētajiem notikumiem un pārmaiņām. 13. jūlijā Marss pāriet Vēža zvaigznājā, un tas nozīmē, ka cilvēkus vairāk vadīsi emocijas nekā veselais saprāts.

No 26. jūnija Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tas radīs vēlmi apvienoties līdzīgi domājošo grupās. Vairāk uzmanības tiks veltīts attiecībām ģimenē. Cilvēki gribēs justies vajadzīgi un novērtēti.

Līdz 8. jūlijam Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, un tas nozīmē, ka cilvēkos būs vēlme pēc taisnīguma un godīguma. 8. jūlijā Saturns atgriežas dabiskajā kustības virzienā, tāpēc cilvēki sāks aktīvi rīkoties, aizstāvot savas tiesības un demonstrējot savu nostāju.

No 13. līdz 20. jūlijam jācenšas izvairīties no konfliktsituācijām un agresīvi noskaņotiem cilvēkiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+