Horoskopi un mistika
Horoskopi

Saule Zivju zvaigznājā: labs laiks sakārtot domas un dokumentus 0

Foto: Fotolia

Saule būs Zivju zodiaka zvaigznājā. Tas radīs vēlmi “peldēt pa straumi” un dzīvot bez steigas. Uzmanība īpaši jāpievērš sīkumiem, jo marta sākumā tieši it kā mazsvarīgas lietas radīs nopietnas problēmas. Jāpārliecinās, ka apkārtējiem ir skaidrs, ko no viņiem gaidāt, jo tas, kas vienam ir pašsaprotami, otram – neiespējamā misija.

Jauns Mēness cikls sākas 26. februārī plkst. 16.58. Būs gredzenveida Saules aptumsums, kas Latvijā nav redzams. Līdz ar to sabiedrībā mazināsies spriedze un agresīva uzvedība.

Pilnmēness 12. martā plkst. 16.54.

Līdz 27. februārim Merkurs būs Ūdensvīra zvaigznājā un veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām. Tas ir piemērots laiks reklāmas pasākumiem un jaunas informācijas iegūšanai. No 27. februāra līdz 13. martam Merkurs virzīsies pa Zivju zvaigznāju, veidojot labvēlīgus aspektus ar citām planētām. Tāpēc tas ir labvēlīgs laiks dažādu dokumentu kārtošanai. No 14. marta Merkurs būs Auna zvaigznājā un veidos spriedzes aspektus. Šajā laikā jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo cilvēki būs izklaidīgāki un ne vienmēr pamanīs apkārt notiekošo.

Venēra visu šo laiku būs Auna zvaigznājā. Tas radīs vēlmi izmēģināt kaut ko jaunu, vēl nebijušu. No 5. marta līdz 4. aprīlim Venēra veidos laika cilpu un atradīsies retrogradā stāvoklī. Tāpēc iespējams, ka nāksies risināt attiecību jautājumus, kas ir sasāpējuši vai nonākuši strupceļā.

Februāra beigās un marta sākumā Marss vēl būs Auna zvaigznājā un saspringtos aspektos ar citām planētām, tāpēc nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai risināt jautājumus sakāpinātu emociju iespaidā. 10. martā Marss pāries uz Vērša zvaigznāju, situācijai pakāpeniski uzlabojoties un nostabilizējoties.

Saistītie raksti

Jupiters arī šajā periodā būs Svaru zodiaka zvaigznājā. Tā kā no 5. janvāra līdz 9. jūnijam Jupiters veidos laika cilpu un būs retrogradā stāvoklī, tas nozīmē, ka darījumos un naudas plūsmā ne viss ies tik raiti, kā plānots. Darījumos un naudas plūsmā var būt aizkavēšanās, tāpēc laikus jāpadomā par alternatīviem risinājumiem.

Saturns būs Strēlnieka zvaigznājā un līdz marta vidum veidos labvēlīgus aspektus ar citām planētām. Tas ir labvēlīgs laiks, lai sakārtotu dokumentus un juridiskus jautājumus.

 

 

LA.lv