Horoskopi un mistika
Horoskopi

Cilvēki ilgosies pēc skaistā un patiesā. Planētu ietekme, Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju0

Foto – EPA/LETA

No 18. februāra līdz 20. martam Saule atradīsies Zivju zodiaka zvaigznājā. Astronomiski tas ir mirklis pirms jaunā Saules gada sākuma, tāpēc šajā laikā labi ir vēlreiz pārskatīt savus plānus un ieceres, lai tad, kad sāksies aktīva darbošanās, vairs nav aizkavēšanās pie nepadarītiem darbiem. Cilvēki ilgosies pēc skaistām un patiesām lietām un attiecībām.

Jauns Mēness cikls sākas 15. februārī plkst. 23.05 Ūdensvīra zīmē.

Pilnmēness būs 2. martā plkst. 2.51.

Jauns Mēness cikls sākas 17. martā plkst. 15.12. Zivju zīmē.

Merkurs būs Zivju zvaigznājā. Tas radīs vēlmi risināt dažādus sasāpējušus savstarpējo attiecību jautājumus. 6. martā Merkurs pāriet uz Auna zvaigznāju, tā ietekmē cilvēki gan vārdos, gan darbos kļūs asāki un tiešāki. Negribēs, ka tiek ierobežoti, tāpēc dedzīgāk paudīs savu attieksmi par likumiem saistībā ar vārda brīvību un cilvēktiesībām.

Venera būs Zivju zvaigznājā, cilvēki labprāt apmeklēs kultūras un labdarības pasākumus vai vienkārši vēlēsies baudīt atpūtu omulīgā un romantiskā gaisotnē. 7. martā Venera no Zivju zvaigznāja ieies Auna zvaigznājā. Tas ienesīs pirmās pavasara vēsmas, jo gan apģērbā, gan izklaides jomā gribēsies kaut ko spilgtu, kontrastainu un dinamisku.

Marss līdz marta vidum būs Strēlnieka zīmē un veidos vairākus saspringtus aspektus ar citām planētām. Tas radīs spriedzi un vēlmi noskaidrot: “Kā tad tur īsti bija?” 17. martā Marss ieies Mežāža zvaigznājā un tas iepriekšminētajām tendencēm piešķirs vēl lielāku mērķtiecību un principialitāti. Pieaugs kareivīgums un vēlme pēc taisnīguma un godīgas attieksmes.

Saistītie raksti

Jupiters atradīsies Skorpiona zodiaka zīmes trešajā dekādē un veidos labvēlīgus aspektus ar planētām. Tas radīs labus nosacījumus darījumiem biznesa jomās. 8. martā Jupiters sāk veidot enerģētisko cilpu, ko astroloģiski sauc par retrogrado stāvokli, kas ilgs līdz 7. jūlijam. Tā ietekmē darbi un arī ieņēmumi var kavēties, jo ne viss ies, kā paredzēts. Šajā periodā nav ieteicams uzsākt vērienīgus projektus un ņemt kredītus. Ieteicams pilnvērtīgāk izmantot jūsu rīcībā esošos resursus.

Saturns būs Mežāža zīmes pirmajā dekādē – tas liks izvērtēt katru rīcību un atbildēt uz jautājumu – vai to tiešām vajag, vai bez tā nevar iztikt? Būs jāuzņemas atbildība un jāatlīdzina radītie zaudējumi gan par vārdiem, gan darbiem. Vairāk jāpiedomā un jāpiestrādā, lai īstenotu savus plānus un mērķus.

LA.lv