×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
23. februāris, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Saule ies caur Zivju zvaigznāju, tāpēc cilvēkiem nepatiks uzņemties atbildību vai pieņemt galīgo lēmumu. Vislabprātāk tie peldētu pa straumei un ļautos bohēmiskam dzīvesveidam. Jāuzmanās vēlamo uzdot par esošo un nevajadzētu akli ticēt visam, ko citi saka.

22. februārī plkst. 20.20 ir Pilnmēness.

9. martā plkst. 3.54 sākas Jauns Mēness cikls un ir pilns Saules aptumsums, kas Latvijā nav redzams.

No 9. līdz 23. martam būs periods starp Saules un Mēness aptumsumu. Šajā laikā cilvēkiem ir grūti savaldīt emocijas un kontrolēt uzvedību. Būs vērojama agresīva un bravūrīga uzvedība. Tāpēc jācenšas izvairīties no iesaistīšanās konfliktos un pasākumiem, kur ir daudz cilvēku.

Līdz 5. martam Merkurs būs Ūdensvīra zvaigznājā, tāpēc daudz kas tiks sasteigts un paši cilvēki būs nervozāki un haotiskāki.

No 5. līdz 22. martam Merkurs atradīsies Zivju zvaigznājā. Šajā laikā būs vērojama tendence, ka daudzi gribēs izrunāt līdz šim neizrunātus un noklusētus jautājumus, kā arī noskaidrot patiesību.

Līdz marta vidum Venera būs Ūdensvīra zvaigznājā un tas mazinās spriedzes sajūtu apkārtējā vidē. 12. martā Venera pāries Zivju zvaigznājā, radot vibrācijas, kas cilvēku sirdīm liks ilgoties pēc kaut kā skaista, cēla, nepiepildīta. Jāuzmanās nonākt ilūzijas varā un tās uzspiešanas citiem.

Līdz 6. martam Marss atradīsies Skorpiona zvaigznājā. Vēlme paust savu patriotisma un taisnīguma sajūtu var novest pie pārprastām situācijām un spriedzes attiecībās.

6. martā Marss pāriet uz Strēlnieka zvaigznāju. Labvēlīgs laiks ceļošanai un redzesloka paplašināšanai. Jābūt uzmanīgiem, slēdzot līgumus un veicot darījumus.

Jupiters atradīsies Jaunavas zīmē. Cilvēki kļūs sīkumaināki un principiālāki, aizsvilsies sīkumu dēļ, bet nespēs risināt jautājumu kopumā. No 8. janvāra līdz 8. maijam Jupiters būs retrogradā stāvoklī, tāpēc naudas apritē vērojama aizkavēšanās. Neplānojiet tērēt naudu, kas vēl nav saņemta.

Saturns turpina ceļu pa Strēlnieka zvaigznāju. Tāpēc tiks vērtēti jautājumi, kas attiecas uz likumu tiesisko un ētisko pusi, izglītības un reliģijas ietekmi uz sabiedrību un arī dažādu kultūru integrēšana Latvijā.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+