×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Auna zvaigznāju (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saulei ejot caur Auna zvaigznāju, arī cilvēkos modīsies vēlme iet un darboties. Pastiprināsies sava svarīguma sajūta, un cilvēki kļūs nepacietīgāki. Tāpēc var veidoties spriedze un konflikta situācijas. It īpaši tas būs jūtams periodā starp Saules un Mēness aptumsumu, no 20. marta līdz 4. aprīlim.

20. martā plkst. 11.36 sākas Jauns Mēness cikls. Pilns Saules aptumsums, Latvijā daļēji redzams.

4. aprīlī plkst. 15.05 sākas Pilnmēness. Mēness aptumsums.

18. aprīlī plkst. 21.56 sākas Jauns Mēness cikls.

Merkurs atrodas Zivju zvaigznājā, tāpēc būs daudz diskusiju par tēmām, bet ne vienmēr tām sekos rīcība. 31. martā Merkurs ieiet Auna zvaigznājā, tāpēc cilvēkos būs vēlme izteikt katram savu viedokli, bet ne vienmēr vēlme uzklausīt citu domas. Uz autoceļiem būs vērojama agresīvāka braukšana, tāpēc jābūt uzmanīgiem un piesardzīgiem.

Kamēr Venera atrodas Vērša zvaigznājā, sabiedrību vairāk interesēs preču un pakalpojumu kvalitāte un serviss. 11. aprīlī Venera ieiet Dvīņu zvaigznājā. Tas veicinās attiecību uzlabošanos, vēlmi ceļot, lai iegūtu jaunu pieredzi un veidotu jaunus kontaktus.

No 20. februāra Marss iet caur Auna zodiaka zvaigznāju, tāpēc cilvēki centīsies panākt savu taisnību. Tā kā Marss atrodas savā zīmē, tad rīcībai var būt agresīvs raksturs. 31. martā Marss ieiet Vērša zvaigznājā. Tas nozīmē, ka cilvēki kļūs privātīpašnieciskāki un rūpēsies par to, kā gūt sev labumu.

Vēl līdz 7. aprīlim Jupiters ir Lauvas zodiaka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumu veikšanai būs vajadzīgs vairāk laika, nekā plānots. 7. aprīlī Jupiters atgriežas savā parastajā kustības virzienā. Tāpēc būs labvēlīgs laiks darījumiem, līgumu slēgšanai un jaunu projektu uzsākšanai.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā. Tas rosinās cilvēkus pievērst uzmanību likumiem, izglītībai un vērtībām dzīvē. 13. martā Saturns ieiet retrogradā kustībā, tāpēc cilvēki daudz kritiskāk un arī skeptiskāk izturēsies pret pārmaiņām un jaunu likumu ieviešanu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vēl viena sieviete kas vēlas būt vīrietis.

Draugiem Facebook Twitter Google+