×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
21. decembris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Mežāža zvaigznāju

Fotolia.comFotolia.com

Laikā, kad Saule ies caur Mežāža zvaigznāju, cilvēki vairāk aizdomāsies par to, kādus rezultātus mūsu rīcība nesīs ilgtermiņā. Janvārī nav ieteicams slēgt ilgtermiņa līgumus, jo situācija mainīsies, un tas var radīt sarežģījumus noslēgto līgumu izpildē. Nav arī labvēlīgs laiks darījumiem ar nekustamo īpašumu.

25. decembrī plkst. 13.11 ir Pilnmēness.

10. janvārī plkst. 3.30 sākas Jauns Mēness cikls.

Merkurs atradīsies Mežāža zvaigznājā, tāpēc cilvēki būs aizņemti katrs ar savām lietām un viņus mazāk interesēs apkārt notiekošais. No 5. līdz 26. janvārim Merkurs būs retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka cilvēki kļūs izklaidīgāki un aizmāršīgāki. Tāpēc nav ieteicams kārtot juridiskas dabas jautājumus un jābūt piesardzīgiem, piedaloties satiksmē uz autoceļiem, jo pieaugs avāriju riski.

Decembrī Venera būs Skorpiona zvaigznājā, tāpēc uzmanība tiks veltīta visam skaistajam, dabiskajam un individuālajam. Cilvēki biežāk ļausies emocijām un kaislībām. 30. decembrī Venera ieies Strēlnieka zvaigznājā, tas nozīmē, ka uzmanība tiks pievērsta visam, kas ir vērtīgs gan materiālā ziņā, gan garīgā plānā un laika pārbaudi izturējis.

Decembrī Marss būs Svaru zvaigznājā, radot vēlmi atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem un izcelt savu individualitāti. 3. janvārī Marss ieies Skorpiona zvaigznājā. Tas savukārt radīs vēlmi visiem pierādīt savu nolūku un rīcības godīgumu. Ieteicams izvairīties no pasākumu apmeklēšanas, kur vienuviet ir alkohola lietošana un izklaide, jo situācija var kļūt nekontrolējama.

Jupiters šajā periodā būs Jaunavas zīmē. Cilvēki kļūs sīkumaināki un principiālāki, aizsvilsies sīkumu dēļ, bet nespēs risināt jautājumu kopumā. Būs tendence tērēt vairāk, nekā ir reāla vajadzība.

Saturns turpina ceļu pa Strēlnieka zvaigznāju. Tāpēc tiks vērtēti jautājumi, kas attiecas uz likumu tiesisko un ētisko pusi, izglītības un reliģijas ietekmi uz sabiedrību un arī dažādu kultūru integrēšana Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+