×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju

skorpions

Saulei ejot caur Skorpiona zvaigznāju, cilvēkos būs sakāpināta vēlme pēc godīguma un taisnīguma attiecībās un darījumos. Jāpiezīmē, ka par taisnīguma izpratni katram var būt atšķirīgs priekšstats.

27. oktobrī plkst. 14.05 ir Pilnmēness.

11. novembrī plkst. 19.47 sākas Jauns Mēness cikls.

Līdz 2. novembrim Merkurs būs Svaru zvaigznājā, tāpēc aktuāli būs partnerattiecību jautājumi. Kādam tas nesīs jaunas attiecības, citam attiecību sakārtošanu un piedošanu.

No 2. līdz 20. novembrim Merkurs būs Skorpiona zvaigznājā, tāpēc savos izteicienos kļūsim tiešāki un atklātāki.

Līdz 8. novembrim Venera būs Jaunavas zvaigznājā, tāpēc piemērots laiks, lai parūpētos par savu ķermeni un pašsajūtu. 8. novembrī pārejot Svaru zvaigznājā, Veneras ietekmē uzmanība tiks veltīta visam skaistajam, dabiskajam un romantiskajam. Cilvēki gribēs mīlēt un justies mīlēti.

Oktobrī un novembra pirmajā pusē Marss būs Jaunavas zīmē, tāpēc cilvēki būs gatavi strīdēties par sīkumiem, lai pierādītu savu taisnību. 12. novembrī Marss pāriet Svaru zvaigznājā, radot vēlmi atstāt labu iespaidu uz apkārtējiem. Dažam labam gribēsies izrādīties un palielīties ar sasniegto.

Jupiters arī šajā periodā būs Jaunavas zīmē. Tas rada labvēlīgus apstākļus svarīgu lēmumu pieņemšanai. Labs laiks darījumiem un līgumu slēgšanai.

Saturns ir mainījis zodiaka zvaigznāju un nu atrodas Strēlnieka zvaigznājā. Tas nozīmē, ka turpmākos divus gadus tiks vērtēti jautājumi, kas attiecas uz likumu tiesisko un ētisko pusi, izglītības un reliģijas ietekmi uz sabiedrību un arī dažādu kultūru integrēšana Latvijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+