×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule būs Svaru zodiaka zvaigznājā. Cilvēki vēlēsies uzkrāt pozitīvas emocijas, lai vieglāk spētu pielāgoties rudens drēgnumam. Pieaugs interese par teātri un ar mākslu saistītiem pasākumiem. Piemērots laiks, lai savā mājā un darba vidē izveidotu pa kādam krāšņam akcentam, kas rada siltuma un mājīguma sajūtu.

Jauns Mēness cikls sākas 1. oktobrī plkst. 3.11.

Pilnmēness būs 16. oktobrī plkst. 7.23.

Merkurs virzīsies pa Jaunavas zodiaka zīmi. Tas nozīmē, ka cilvēki gribēs iegūt precīzāku un apjomīgāku informāciju par to, kas viņus būs ieinteresējis. Labprāt paudīs savu viedokli un uzskatus. 7. oktobrī Merkurs pāries Svaru zīmē, tādējādi radot cilvēkos vēlmi satikties un kopīgi pavadīt laiku ar sev simpātiskiem cilvēkiem un uzturēties tur, kur valda brīva un pozitīva atmosfēra.

No 23. septembra Venera būs Skorpiona zodiaka zvaigznājā. Tas cilvēkos radīs interesi par sava īpašā ģērbšanās stila un kopējā vizuālā tēla izveidošanu. Tāpēc interesēs stilistu, frizieru un skaistumkopšanas speciālistu padomi. 18. oktobrī Venera pāriet uz Strēlnieka zvaigznāju, tāpēc interesi par modi nomainīs interese par iespējām kvalitatīvi atpūsties un ceļot.

Marss būs Strēlnieka zodiaka zvaigznājā. Tas radīs vēlmi paspīdēt ar savām zināšanām un prasmēm. 27. septembrī Marss ieiet Mežāža zvaigznājā, tādējādi visa enerģija tiks koncentrēta sava mērķa sasniegšanai. Tas nozīmē, ka cilvēki kļūs spītīgāki, principiālāki un ne labprāt gribēs sadarboties, ja vien tas nebūs kopīgās interesēs virzībā uz vienu mērķi.

Jupiters virzīsies pa Svaru zodiaka zvaigznāju, pastiprinot vajadzību apmeklēt kultūras pasākumus un baudīt izsmalcinātas lietas. Uzlabosies cilvēku savstarpējās attiecības, jo viens otru spēs mierīgāk uzklausīt un centīsies rast kompromisu tā vietā, lai strīdētos.

Saturns Strēlnieka zvaigznājā veidos saspringtus aspektus ar vairākām planētām. Tāpēc nāksies meklēt risinājumus, lai “vilks ir paēdis un kaza dzīva”. Strīdi var novest pie bezizejas, kas nevienam nebūs izdevīgi. Vislabāk turēties pie jau pārbaudītām vērtībām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+