×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.9°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
24. februāris, 2014
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju


Ilustrācija - Gatis ŠļūkaIlustrācija - Gatis Šļūka

Saule ies caur Zivju zvaigznāju, tāpēc cilvēki kļūs emocionālāki. Daudz personiskāk uztvers teikto un apkārt notiekošo. Šajā laikā var nākties risināt jautājumus, kam agrāk netika pievērsta pienācīga uzmanība. 


Plānojot atpūtu, cilvēki priekšroku dos tiem pasākumiem, kas ļaus baudīt mūziku un mākslu bez spriedzes un steigas, kā arī dažādām ūdens procedūrām un masāžām. Var pastiprināties vēlme vairāk lietot apreibinošus dzērienus.

1. martā plkst. 9.59 sākas Jauns Mēness cikls.

Visu šo laiku Merkurs atradīsies Ūdensvīra zvaigznājā. Cilvēki tiešāk paudīs savu viedokli. Dažkārt emocijas var ņemt virsroku pār veselo saprātu.

No 7. februāra līdz pat martam Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Tāpēc lielāka uzmanība jāvelta veicamajiem darbiem, jo cilvēki kļūs izklaidīgāki, aizmāršīgāki un biežāk pieļaus kļūdas. Jābūt modriem pie auto stūres un piedaloties satiksmē.

Līdz 6. martam Venera joprojām būs Mežāža zvaigznājā. Tāpēc cilvēki vairāk uzmanības veltīs savām ikdienas vajadzībām. Un priekšroku dos klasiskajām, jau pārbaudītām vērtībām.

6. martā Venera pāries Ūdensvīra zvaigznājā. Tas izraisīs cilvēkos interesi par jaunajām tehnoloģijām, atklājumiem zinātnē un veselības uzlabošanā.

Marss joprojām atradīsies Svaru zvaigznājā. Tāpēc cilvēki būs tiešāki un asāki savos vārdos.

No 1. marta Marss būs retrogradā stāvoklī. Tas var radīt šķēršļus darba meklējumos, jo situācijas var strauji mainīties. Šajā laikā nav ieteicams mainīt darbu.

Lielāka uzmanība jāvelta spēkratu tehniskajam stāvoklim, jo šķietami sīkumi vēlāk var radīt lielākas problēmas.

Arī šajā mēnesī Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā, liekot cilvēkiem vairāk domāt par savu stabilitāti. Sākot ar 5. martu, Jupiters atgriezīsies savā ierastajā kustības virzienā. Tas nozīmē, ka iestrēgušie naudas līdzekļi un darījumi sāks aktīvāku apriti.

Saturns joprojām būs Skorpiona zvaigznājā. Tāpēc rūpīgāk jāiedziļinās lietu būtībā, vairoties no paviršības un vieglprātīgas attieksmes.

No 2. marta līdz 21. jūlijam Saturns būs retrogradā stāvoklī, tāpēc atklāsies pagātnē pieļautās kļūdas un meli. Cilvēkiem nāksies pārskatīt savu vērtību sistēmu un būt godīgiem pašiem pret sevi un citiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+