×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
20. februāris, 2015
Drukāt

Planētu ietekme uz visām horoskopa zīmēm, Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saulei ejot caur Zivju zvaigznāju, cilvēki vēlēsies nedaudz atvilkt elpu pirms pavasara aktivitātēm. Pastiprināsies emocionalitāte, tāpēc pirms lēmumu pieņemšanas vēlreiz jāpārliecinās, ka viss ir izdarīts, kā plānots.

19. februārī plkst. 1.47 sākas Jauns Mēness cikls.

5. martā plkst. 20.05 sākas Pilnmēness.

20. martā plkst. 11.36 sākas Jauns Mēness cikls. Pilns Saules aptumsums, Latvijā daļēji redzams.

Merkurs atrodas Ūdensvīra zīmē, tāpēc aktuāli būs jautājumi par jaunām iespējām, alternatīvākām idejām dažādu jautājumu risināšanai.

13. martā Merkurs ieies Zivju zvaigznājā, tāpēc būs grūtāk noformulēt savas vajadzības. Radīsies vēlme diskutēt par tēmām, bet ne vienmēr tam sekos rīcība.

No 20. februāra līdz 13. martam Venera būs Auna zvaigznājā, tāpēc uzmanība tiks veltīta katra personiskajām vajadzībām un pašsajūtai. Cilvēki gribēs būt visādā veidā pamanāmi – vieni ar ārējo izskatu, citi – ar uzvedību.

13. martā Venera pāries Vērša zvaigznājā, tad sabiedrība vairāk interesēsies par preču un sniegto pakalpojumu kvalitāti un servisu.

No 20. februāra Marss iet caur Auna zodiaka zvaigznāju. Cilvēkos parādīsies vēlme rīkoties un panākt savu taisnību. Tā kā Marss būs savā zīmē, tad rīcībai var būt agresīvs raksturs.

Jupiters ir Lauvas zodiaka zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc darījumu veikšanai būs vajadzīgs vairāk laika, nekā plānots. Cilvēki pārdomāti tērēs savu naudu. Marts nav labvēlīgs līgumu slēgšanai.

Saturns atrodas Strēlnieka zvaigznājā. Tas rosinās cilvēkus pievērst uzmanību likumiem, izglītībai un vērtībām dzīvē. Iespējamas pārmaiņas likumdošanā, kas skar personiskās drošības jomas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+