×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. marts, 2014
Drukāt

Planētu ietekme uz visām zodiaka zīmēm, Saulei ejot caur Auna zvaigznāju


Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule ies caur Auna zvaigznāju, un pavasara iestāšanās atnesīs līksmību gan dabā, gan cilvēku sirdīs. Vairāk gribēsies uzturēties svaigā gaisā un baudīt sen gaidīto saules staru siltumu. 
 Visi kaut kur trauksies un aktīvi darbosies. Tāpēc jābūt piesardzīgiem un nedrīkst zaudēt modrību, piedaloties satiksmē uz ceļiem. Aprīlī izveidojies planētu stāvoklis var radīt spriedzi starp cilvēkiem. Daudzi būs neapmierināti ar ierobežojumiem, un tāpēc parādīsies tendence meklēt citus risinājumus, dažkārt pat pārkāpjot pieņemtos likumus un normas.

30. martā plkst. 21.44 sākas Jauns Mēness cikls.

15. aprīlī plkst. 10.42 pilnmēness un Pilns Mēness aptumsums. Latvijā nav redzams.

Šajā laikā cilvēkiem ir grūti kontrolēt savas emocijas, tāpēc tas, kas ilgi krājies un nav pateikts, šajā laikā var izlauzties uz āru.

Līdz 7. aprīlim Merkurs atradīsies Zivs zvaigznājā. Tāpēc cilvēkiem būs grūti formulēt savas vajadzības vai paskaidrot savu rīcību. Šā iemesla dēļ var rasties pārpratumi.

No 7. aprīļa līdz 23. aprīlim Merkurs ies caur Auna zvaigznāju. Tas nozīmē, ka cilvēki savos izteicienos kļūs tiešāki, kritiskāki un var būt arī ciniski aizskaroši. Tāpēc jācenšas izvairīties no konfliktiem un savstarpējiem apvainojumiem.

Līdz 6. aprīlim Venera būs Ūdensvīra zvaigznājā. Tāpēc cilvēki gribēs būt oriģināli savās idejās un gūt iespējami vairāk pozitīvu emociju no savas darbošanās.

No 6. aprīļa Venera atradīsies Zivs zvaigznājā. Tāpēc cilvēki ilgosies pēc uzmanības, mīlestības apliecinājumiem vai arī gribēs bez steigas izbaudīt brīvdienas. Lielāka uzmanība tiks veltīta modes tendencēm un ģērbšanās stilam.

Marss joprojām atradīsies Svaru zvaigznājā retrogradā stāvoklī. Aprīlī pieaugs spriedze, ko radīs citu planētu savstarpējais stāvoklis, kurā būs iesaistīts arī Marss. Tas var izraisīt šķēršļus darba meklējumos, saasināt savstarpējās attiecības, palielināt avārijas riskus uz autoceļiem agresīvas braukšanas dēļ. Situācija būs līdzīga kā pagājušā gada novembrī.

Jupiters joprojām atradīsies Vēža zvaigznājā, liekot cilvēkiem vairāk rūpēties par savu stabilitāti. Aktuāli būs jautājumi, kas skar drošības sajūtu tagad un nākotnē, tāpēc lielāka interese raisīsies par darījumiem ar nekustamajiem īpašumiem, naudas līdzekļu drošu ieguldīšanu un stabilu darbu.

Arī aprīlī Saturns būs Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, tāpēc atklāsies pagātnē pieļautās kļūdas un meli. Tiem, kuri pieraduši dzīvot zem maskām, tas būs arvien grūtāk izdarāms.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+